, ,

17-latka zostawiła dziecko w domu i przez tydzień imprezowała ze znajomymi. 9-miesięczny chłopiec nie miał szans na przeżycie…


17-letnia Rosjanka zostawiła swojego 9-miesięcznego synka w domu i przez tydzień imprezowała ze znajomymi. Chłopiec pozostawiony sam sobie nie miał oczywiście żadnych szans na przeżycie. ”Matka” spędzi w więzieniu 10 lat.

Viktoria Kuznetsova czekała, aż jej partner wyjedzie na służbę wojskową, a potem udała się na tygodniowy urlop od obowiązków. Znajomym powiedziała, że niemowlę jest pod opieką ciotki.

Po kilku dniach sąsiedzi wezwali policję, zapewne zaniepokojeni faktem ciągłego płaczu dziecka. Niestety, kiedy pomoc przybyła na miejsce, nikt nie był już w stanie pomóc małemu Egorowi.

Za skazanie swojego dziecka na śmierć dziewczyna spędzi za kratkami 10 lat, co według nas nie jest karą adekwatną do okrutnego czynu, jaki popełniła.

W toku sprawy okazało się również, że Viktoria od samego początku nie chciała tego dziecka. Zaraz po urodzeniu oddała je do domu dziecka, lecz sześć miesięcy później ponownie wzięła niemowlaka pod swoją opiekę.


Nie możemy, a nawet nie chcemy wyobrażać sobie, jak bardzo musiało cierpieć to niewinne dziecko…

Źródło: dailymail.co.uk thesun.co.uk mirror.co.uk