, , ,

W dniu ślubu kobieta pozostawia puste miejsce dla zmarłego syna. Kiedy widzi, kto pojawia się na ceremonii, wybucha płaczem!


Dwa lata temu, 40-letnia Becky Turney z USA musiała zmierzyć się z najgorszym doświadczeniem w życiu: pożegnać swojego ukochanego, 19-letniego syna. Podczas żałoby kobieta uświadomiła sobie, że musi z powrotem ułożyć życie na właściwych torach. Kilka miesięcy później poznała wymarzonego mężczyznę o imieniu Kelly.

Nie minęło dużo czasu, a para zdecydowała się wziąć ślub. Kiedy nadszedł ten wielki dzień, myśli Becky cały czas krążyły wokół zmarłego syna.

Miała nawet zarezerwowane miejsce dla niego. Nie przypuszczała jednak, jak piękną niespodziankę planuje dla niej przyszły mąż.

Tuż przed rozpoczęciem ceremonii, zjawił się 21-letni Jacob Kilby. Przebył on długą drogę, by poznać matkę chłopaka, dzięki któremu żyje. Kiedy Becky zobaczyła młodego mężczyznę, natychmiast wybuchła płaczem. Wiedziała dokładnie, kim był.

Przed śmiercią jej syn zarejestrował się jako dawca narządów, czym samym uratował w sumie pięć osób. Jedną z nich był Jacob, który otrzymał jego serce w październiku 2015 roku. Przyszły mąż Becky zaplanował to spotkanie na długo przed ślubem; chciał, by puste miejsce zajął ktoś, w kim żyje cząstka jej ukochanego syna.

Moment spotkania nie dało się opisać słowami. Po ponad dwóch latach Becky mogła ponownie usłyszeć serce swojego syna. To było prawie tak, jakby wciąż żył.

”Całkowicie mnie to zszokowało. Krzyczałam jak mała dziewczynka. Nigdy nie byłam tak zaskoczona, a zarazem szczęśliwa.”-powiedziała 40-latka.

Dla Becky jest to wspaniałe uczucie wiedzieć, że jej syn uratował tak wiele istnień.
”Każdy coś po sobie pozostawia, ale to, w jaki sposób Tristan zmienił życie Jacoba jest po prostu niesamowite. Jestem z niego naprawdę dumna.”-dodaje kobieta.

Tymczasem Kelly ma nadzieję, że inne osoby inspirowane tą historią zdecydują się być dawcami narządów.
”To najbardziej bezinteresowna rzecz, jaką można zrobić.”

Stracić własne dziecko to najgorsza rzecz, jaka może przytrafić się matce. Jednak wesele było najradośniejszym dniem w jej życiu, ponieważ dzięki mężowi, Becky mogła ponownie usłyszeć serce syna.

To najlepszy prezent, jaki kiedykolwiek dostała! Wyrazy szacunku dla wyjątkowego męża!

Źródło: wsbtv.com people.com facebook.com