, ,

Goście restauracji zwracają uwagę na tatuaż kelnerki. Kiedy kobieta przychodzi odebrać rachunek, nie może uwierzyć w to, co widzi…

Christina Summitt mieszkająca w stanie New Jersey jest kelnerką i każdego dnia ciężko pracuje, by utrzymać siebie i trójkę swoich dzieci. Kobieta nie może pochwalić się dobrą sytuacją finansową, ale robi wszystko, by jej dzieci żyły w dobrych warunkach.

Christina niewątpliwie nie ma łatwego życia, a na dodatek pewnego dnia jej ukochany pies połknął piłkę tenisową i koniecznie musiał trafić pod opiekę medyczną. Weterynarz stwierdził, że niestety nie obędzie się bez operacji.
tatuaz1


Tucker to mieszaniec labradora i duńskiego doga. Mieszka od 3 lat w domu Christiny i wszyscy traktują go jak członka rodziny. Kiedy jednak kobieta usłyszała, że operacja będzie kosztować 2,700 dolarów, załamała się. Takie pieniądze były dla niej wtedy nieosiągalne. Wahając się przez chwilę, zgodziła się na operację i postanowiła, że znajdzie sposób, by ją sfinansować.
tatuaz2
Kiedy w czasie pracy obsługiwała pewne małżeństwo, ich uwagę przykuł jej tatuaż, przedstawiający odcisk łapy Tuckera, który teraz był w ciężkim stanie.
tatuaz3
Goście restauracji zapytali ją o znaczenie tatuażu, a Christina opowiedziała o jej najwierniejszym przyjacielu, o tym jak wiele dla niej znaczy i o tym, że może go stracić, jeżeli nie uzbiera wyznaczonej sumy na operację. Zwierzyła się parze, że nie ma tylu pieniędzy i jeżeli nie znajdzie innego sposobu na ich zdobycie, sprzeda samochód. Byłaby to dla niej duża strata, ale Tucker jest ważniejszy.
Widać było, że małżeństwo bardzo przejęło się tą historią. Kiedy zjedli poprosili o rachunek i zostawili kobiecie napiwek. Kiedy zobaczyła, ile podarowali jej Ci sympatyczni ludzie, nie mogła uwierzyć własnym oczom. Było to 1000 dolarów!

 

 

Christina była tak zaskoczona, że zapytała gości czy nie zaszła jakaś pomyłka, ale para z uśmiechem na twarzy odpowiedziała, że jak najbardziej jest wszystko w porządku i że będą mocno trzymać kciuki, by operacja przebiegła prawidłowo. Po tych słowach odeszli, zostawiając kobietę ze łzami w oczach.
tatuaz5
Tucker odzyskał pełnię sił, a wszystkie piłki tenisowe zniknęły z domu. Dzięki bezinteresownej pomocy obcych ludzi Christina nie musiała się zadłużać. Takie gesty czynią świat lepszym miejscem!

Źródło: littlethings.com dailymail.co.uk