, ,

Lekarze mówili, że urodzi potwora, ale ona nie zważała na sugestię przerwania ciąży. Rok później młoda mama pisze jeden z najbardziej poruszających listów!

Gdy Veronika Semchenko z Rosji przygotowywała się do zostania matką po raz drugi, wciąż próbowała być silna i się uśmiechać. Tylko bliscy krewni i przyjaciele wiedzieli, że kobieta żyje przez kilka miesięcy w strachu, ponieważ u dziecka, które jest jeszcze w jej łonie zdiagnozowano zespół Downa. Lekarze sugerowali przerwanie ciąży, ale Veronika i jej mąż Evgeny nie brali tego nawet pod uwagę.
list1
Kiedy Erofey się urodził, niektórzy znajomi byli zdziwieni, że para wróciła do domu z nowo narodzonym synem, jak gdyby nic się nie stało.
list2


Rok później Veronika napisała post na jednym z portali społecznościowych:

”Odkąd nasz syn się urodził, było tak wiele ciekawych, wspaniałych chwil w naszym życiu. On był długo oczekiwanym i planowanym dzieckiem. Później okazało się, że będzie miał zespół Downa.
Ludzie często pytają czy gdybyśmy wiedzieli o tym wcześniej to zdecydowalibyśmy się na poród. Tak! Byłam w 21 tygodniu ciąży, kiedy lekarz przedstawił mi diagnozę i niczego to nie zmieniło. Nadal kochaliśmy naszego syna i czekaliśmy, aż będzie z nami.
list3
Lekarze wywierali na nas presję, chcieli zmienić naszą decyzję, a jeden z nich wprost powiedział, że urodzę potwora i uważa nas za szalonych, ponieważ postanowiliśmy, że wychowamy to dziecko.
list4
Nasz syn to dar od Boga. Ma coś, czego my nie mamy: rodzaj wewnętrznej siły. Jego uściski są przepełnione ogromną miłością, a w uśmiechu jest cały wszechświat. Ma najpiękniejsze oczy na świecie, w których od razu się zakochaliśmy. Jest inny-to prawda, ale my jesteśmy dumni, że to nasz syn.
list5
Kiedy się uśmiecha, emanuje od niego radość i ciepło, a my każdego dnia możemy cieszyć się z tego, jakim uczuciem nas obdarowuje. Chce się do niego wracać, przytulać go i całować. Niektórzy byli zaniepokojeni i sceptycznie nastawieni, kiedy usłyszeli o diagnozie. Jednak gdy poznali Erofeya, zmienili zdanie.

On jest jak magiczna książka. Każdego dnia, kiedy otwiera oczy, zaczyna się nowy rozdział naszego wspólnego, wspaniałego życia. On napełnia nas magią cudów.
list6
Dziś z dumą mogę powiedzieć, że mam cudownego syna! Szybko rośnie i jest szczęśliwy w naszej rodzinie. Robi wszystko to, co każde inne dziecko w jego wieku. Jest bardzo mądrym bobasem i wiele rozumie.
list7

Wielu mówiło, że opieka nad nim będzie pochłaniała nasz cały czas, zabierze też dużo energii i pieniędzy, ale proszę mi wierzyć, Erofey daje nam tyle energii, tyle szczęścia i dobrego humoru, że czuję się tak, jakbym mogła przenosić góry.

Dziękuję mój synu, że wybrałeś naszą rodzinę i nasze życie!”
list8
Ten poruszający list od kochającej matki poruszył już miliony serc. Przy tak mądrych i troskliwych rodzicach jak Veronika i Evgeny, Erofey z pewnością będzie prowadził szczęśliwe i radosne życie. Można tylko życzyć całej rodzinie wszystkiego co najlepsze! Jesteście wielcy, a Wasza miłość przezwycięży każdą przeszkodę jaka stanie Wam na drodze!

Źródło: downsideup.org m.ok.ru