, , ,

Mała różowa przyczepa skradła nasze serca! Zapraszamy do środka, a i Wy będziecie pod wrażeniem!


Dzisiaj chcemy przedstawić jeden z tych domów, który zaskoczyły nas swoim stylem, pomimo niewielkich rozmiarów. Dom jest nazywany „Little Pink” i został zaprojektowany przez Tiny Living Inc. Prezentujemy prototyp, który nie pozostawia nikogo obojętnym. Ma długość 5,5 metra oraz w sumie 49 metrów kwadratowych.

Te piękne obiekty budowane są na przyczepach. Struktura domu jest w całości (lub prawie) wykonana z drewna, co przyczynia się do komfortu życia wewnątrz.

Najlepszą zaletą tych mini domów jest to, że mogą być one transportowane gdzie tylko chcesz (w miarę możliwości). Choć na zewnątrz wyglądają na bardzo małe, wnętrze jest przestronne i funkcjonalne. Patrząc z zewnątrz, wydaje się być wręcz niemożliwe, aby mieszkać tam na co dzień. Jednak gdy znajdziemy się w środku, wszystkie wątpliwości mijają w ułamku sekundy.

Wystrój jest prosty i przemyślany. Lustra i duże okna dają efekt pogłębionej przestrzeni.

Wysokość dwóch lub trzech pięter to coś, co charakteryzuje te domy. Szczyty są całkowicie wykorzystane.

W budynku nie ma pokoju, tylko jasny, otwarty salon. Dom posiada wszystko, czego człowiek potrzebuje. Znajdują się w nim urządzenia takie, jak w każdym innym domu. Szafy i szuflady pozwalają łatwo zorganizować i pomieścić różne rzeczy. Wnętrze w całości wykonane jest z drewna, wyróżnia się tylko kuchenny blat. Wykorzystywana jest każda pusta przestrzeń, dzięki czemu domek ma wszystko, co potrzebne, aby tam zamieszkać.

Do sypialni na górze prowadzą oczywiście drewniane schody. Tam również wszystko składa się z boazerii. W środku jest przytulne łóżko i małe pojedyncze okno. Wnętrze jest bardzo wygodne i przyjemne. Z dobrym materacem, sen tam to prawdziwa bajka.

Moglibyście żyć w takim miejscu? Co sądzicie o tych mini domkach?

Źródło: minttinyhomes.com