, ,

Młoda kobieta zwalnia się z pracy i zostawia szefowi TĘ wiadomość. To naprawdę dobitne pożegnanie!


Pewna kobieta miała serdecznie dosyć tego, jak jest traktowana przez swojego szefa i wreszcie postanowiła dać temu kres. Na pożegnanie napisała do przełożonego wiadomość, którą dodatkowo opublikowała w internecie:

”Drogi
Przykro mi, że moja macocha umarła tak nagle na raka. Przepraszam, że nie jestem robotem i byłam tym emocjonalnie dotknięta, a co za tym idzie nie przyjechałam do pracy. Przepraszam, że sama chorowałam i nie pojawiłam się w pracy. Przepraszam, że przez ostatnie siedem miesięcy pracowałam przez 47,5 godziny w tygodniu (bez wynagrodzenia za nadgodziny, które mi się należy) i dlatego nie miałam wyboru, tylko pójść do lekarza w godzinach pracy. Jestem oczywiście strasznym pracownikiem i przepraszam za to. Wiem, że nienawidzisz tego, gdy ludzie mówią ci, jak wykonywać swoją pracę, ale sugeruję, abyś szukał dla mnie zastępstwa. Od teraz.
Natychmiast.”

Mamy nadzieję, że znalazła lepszą pracę z bardziej odpowiednimi ludźmi, którzy szanują drugiego człowieka, a były już szef wyciągnie lekcję z jej nagłego zwolnienia i kilku ważnych słów, które napisała na odchodne.
Źródło: boredomtherapy.com