,

Najbardziej wzruszająca reklama adidasa stworzona przez studenta. Koncern nawet do niego nie odpisał


Autorem tej wspaniałej reklamy jest młodziutki student szkoły filmowej Eugen Merhera, może i firma adidas nie skusiła się na opublikowanie tej reklamy, to Eugen nie ma co się martwić, gdyż już w tym momencie jego filmik podbija serca ludzi na całym świecie dzięki publikacji na popularnym serwisie jakim jest Youtube.

Ta reklama marki Adidas ukazuje wzruszającą historię mężczyzny w podeszłym wieku, który kiedyś był maratończykiem.

Cała historia rozgrywa się w domu spokojnej starości

Mężczyzna dla którego całe życie związane było z aktywnością fizyczną przebywając w takim miejscu nie może znaleźć sobie miejsca. Cała sytuacja się odmienia kiedy były maratończyk znajduje swoje stare buty treningowe, jak łatwo się domyśleć firmy adidas. Pragnie ponownie rozpocząć treningi, jednak ten pomysł nie podoba się personelowi placówki, chcą oni za wszelką cenę wybić mu go z głowy. Dopiero po zaangażowaniu innych osób przebywających w domu spokojnej starości mężczyzna spełnia swoje marzenie i wybiega na swój pierwszy trening.

Młody student wysłał swój projekt do firmy adidas, jednak nie byli oni zainteresowani

Firma adidas nawet nie raczyła odpisać na maila!!

Naszym zdaniem tak popularna firma popełniła wielki błąd, gdyż widząc skalę zainteresowania tym projektem samych internautów można stwierdzić, że stanie się on najbardziej popularnym i viralowym filmem 2017 roku