, ,

”Piękna i bestia”-tak nazwali ich internauci. Jednak ta miłość jest silniejsza niż krytyka społeczeństwa!

Zdjęcia wietnamskiej modelki Linh Nguyen są bardzo popularne w mediach społecznościowych i cieszą się nieskazitelną opinią.

Kiedy jednak ta piękna, młoda kobieta umieszcza w internecie fotografię przedstawiającą jej partnera Hai, wywołuje falę krytyki.

Nie da się ukryć, że pierwsze, co rzuca się w oczy to dość spora różnica w ich wyglądzie: Linh to dziewczyna o filigranowej sylwetce i gładkiej, delikatnej twarzy. Z drugiej strony widzimy Hai: chłopaka z nadwagą i niekoniecznie modelowym wizerunkiem.


Fani Nguyen byli zszokowani, kiedy zobaczyli wybranka jej serca. Komentarze nie pozostawiły nim suchej nitki, a niczemu winny chłopak mógł przeczytać nieskończenie wiele obelg padających w jego kierunku.

Para musi znosić uwagi typu „Jesteś piękna, ale Twój przyjaciel jest zbyt gruby” lub „Z grubym i brzydkim chłopakiem nie wyglądasz dobrze”. Jednak to nie jest kulminacja zniewag. Linh i Hai zostali nazwani ”Piękną i bestią”-co w tej sytuacji internauci rozumieją dosłownie.

Wielbiciele wietnamskiej modelki mieli nadzieję, iż zachęcą ją do zakończenia związku, lecz nie osiągnęli celu, a wręcz przeciwnie- Zakochani są ze sobą już od dwóch lat i na pewno nie zamierzają się rozstawać. Przeciwnie, bardzo się kochają i są ze sobą szczęśliwi, wbrew wszystkiemu. Wbrew negatywnej opinii ogółu.

Oboje są ponad krytyką internautów i zamiast toczyć z nimi słowne wojny, modelka zaprasza do obejrzenia swojego profilu i zdjęć, pod którymi pisze:

„Zakochani, waga i wygląd zewnętrzny wcale nie są najważniejszą rzeczą. Ważne jest tylko to, czy Wasze serca pasują do siebie.”

Tymi słowami młoda Wietnamka uderza w dziesiątkę, ponieważ nawet najgorsze komentarze nie mają szans, kiedy stawiane są naprzeciw prawdziwej miłości.

Źródło: kickerdaily.com facebook.com