,

Pies zaczął zachowywać się agresywnie wobec nowej opiekunki do dziecka. Wkrótce potem przyczyny jego zachowania przyniosły okrutną prawdę…


Hope i Benjamin Jordan to rodzice 7-miesięcznego chłopca o imieniu Finn. Rodzina posiada także wiernego przyjaciela-psa Kiliana.

Kiedy Benjamin otrzymał korzystniejszą ofertę pracy, musieli oni przeprowadzić się do Charleston w stanie Karolina Południowa. Wkrótce potem zaczęli szukać opiekunki dla swojego syna.
opiekunka1
Po dokładnych poszukiwaniach znaleźli 22-letnią Alexis. Posiadała wszystkie preferencje, jakie małżeństwo wymagało od opiekunki. Wielu rodzicom trudno jest zostawić swoje dziecko samo z nieznajomą osobą, ale czasami jest to po prostu konieczne. Dlatego bardzo ważne jest zaufanie w stosunku do niani.
opiekunka2

Pierwsze miesiące pracy Alexis minęły bez problemów i wszystko wydawało się być w porządku.

Jednak pies Kilian, który zawsze był bardzo spokojny i przyjaźnie nastawiony do ludzi, coraz częściej przejawiał agresję wobec nowej niani.

Hope i Benjamin byli zaskoczeni zachowaniem swojego czworonoga. Trudno się dowiedzieć dlaczego zwierzęta nie przepadają za niektórymi osobami. Z czasem pies pałał coraz większą nienawiścią do opiekunki i nikt nie potrafił tego wytłumaczyć.
opiekunka3
Aby wyjaśnić dlaczego Kilian zachowuje się tak tylko w stosunku do Alexis, małżeństwo wpadło na pewien pomysł.

Pozostawili w domu telefon z włączonym dyktafonem, by sprawdzić czy nie dzieje się nic złego podczas ich nieobecności.
opiekunka4

Kiedy odsłuchali nagranie, byli głęboko wstrząśnięci. Opiekunka miała bardzo złe relacje z ich synkiem. Słyszeli wyraźnie jak go biła i krzyczała, choć płakał ze strachu.

”Chciałem wtedy tam być i zamknąć go w swoich ramionach.”-powiedział Benjamin.
opiekunka5

Jordanowie natychmiast zwolnili 22-latkę i złożyli przeciwko niej skargę na policji. Chcieli, by już nigdy nie mogła zajmować się dziećmi. Kto wie, co zrobiła już innym maluchom?

Alexis została uznana za winną i otrzymała karę 3 lat pozbawienia wolności.
Finn miał szczęście i nie doznał żadnych poważnych obrażeń.

Tutaj można raz jeszcze zobaczyć historię, w której po raz kolejny to pies okazał się być prawdziwym bohaterem. Film widziało już ponad 17 milionów ludzi.

Jeden z najgorszych koszmarów dla rodziców spełnił się w tym przypadku. Na szczęście mieli przy sobie lojalnego Kiliana, który podniósł alarm, kiedy widział, co dzieje się podczas nieobecności jego właścicieli.

Źródło: youtube.com detonate.com littlethings.com