,

Ta prosta sztuczka usunie wszystkie irytujące zaskórniki

Zaskórniki są uciążliwe tego chyba nie trzeba nikomu przypominać. Są jak „niechciany gość” na naszym ciele, który po prostu nie chce sobie pójść. Zaskórnik to mieszek włosowy, który zostaje przyciemniony przez utlenianie i istnieje na naszej skórze z powodu złej diety i tłustej skóry. Poznaj prosty i efektywny sposób jak się pozbyć tych „czarnych główek”.

Zaskórniki z czarnymi głowami

zaskorniki

Gdziekolwiek jesteś Twój nos zawsze Ci towarzyszy. Nos, na którym bardzo często znajdują się zaskórniki, które nie dodają Ci urody. Jest wiele osób takich jak Ty, którzy cierpią w milczeniu z tego powodu.


Poznaj prosty trik jak pozbyć się tej dolegliwości i mieć piękny, czysty nos

2

Nie musisz się martwić, ponieważ istnieje jedna sztuczka super prosta, która oczyści Twoją skórę z zaskórników. Użyj dwóch łyżek miodu i trochę świeżego soku z cytryny, dokładnie wszystko wymieszaj. Założę się, że oba te składniki są teraz w Twoim domu.

Sposób ten stosuję się przez 5 minut.

3

Należy zacząć od wcierania tej mieszaniny w miejscach, gdzie są zaskórniki (nie tylko nos) i odczekać od minimum 5 do 10 minut. Kiedyczas ten minie zmyj mieszankę ciepłą wodą! Zaskórniki znikną. Jeżeli 1-szy zabieg nie przyniósł efektu, którego się spodziewaliście należy go powtórzyć.