,

Tajna maseczka, której magiczne właściwości usuną zmarszczki z Twojej twarzy na zawsze!


Nikt nie chciałbym mieć zmarszczek wokół oczu i na czole. Dlatego zawsze szukamy sposobu, aby nasza twarz wygląda młodziej i była pozbawiona zmarszczek, ale bardzo niewiele produktów rzeczywiście może nam pomóc z tym problemem. Produkty handlowe rzadko są skuteczne i do tego mogą kosztować fortunę, a mogą nawet sprawić, że nasza skóra może wyglądać jeszcze gorzej.

Jeśli chcesz wyglądać młodziej trzeba używać wyłącznie naturalnych składników i na szczęście mamy doskonały przepis na ciebie.
Chcemy się z wami podzielić przepisem, który wymaga tylko dwóch składników i jest bardzo prosty do przyrządzenia. Trzeba tylko trochę miodu i mleka oraz 2 minuty, aby pozbyć się zmarszczek.

tajna maseczka

Przeciwzmarszczkowy krem, maska – Przepis

Składniki

4 łyżki mleka w proszku
2 łyżki stołowe miodu
Ciepła woda – 2 łyżki do przygotowania pasty
mały ręcznik
Przygotowanie i stosowanie

Weź małą miskę i umieść w niej wszystkie składniki. Mieszaj dokładnie dopóki dobrze się nie połączą i uzyskasz mieszankę o konsystencji pasty. Zastosuj maskę na twarzy unikając obszarów koło ust i oczu. Gdy maska jest już nałożona, namocz ręcznik w misce z ciepłą wodą, wyciśnij nadmiar wody i przykryj nim twarz. Pozostaw ręcznik na około dziesięć minut, a następnie za jego pomocą usuń maseczkę z twarzy. Spłucz twarz ciepłą wodą i gotowe.

Stosuj tę maskę, co najmniej raz w tygodniu, aby uzyskać jak najlepsze wyniki, a skóra stanie się miękka, jedwabista i uzyska młodzieńczy wygląd. Zauważysz poprawę już po pierwszym zastosowaniu Twoje zmarszczki zaczną zanikać, pozostawiając skórę zdrową i lśniącą.