10 genialnych pomysłów na prezent do łazienki. SPRAWDŹ
Średnia 5 (100%) 1 głosy(ów)

Wszystko co nas otacza jest lepsze i fajniejsze jeśli dodamy do tego odrobinę humoru. Każdy kto szuka prezentu dla osoby, która nielubi wstawać rano, powinien pomyśleć o łazience. Dzięki małym drobiazgom, które można umieścić w łazience osoba, która je zobaczy gdy będzie jeszcze zaspana od razu się obudzi i na jej twarzy pojawi się uśmiech. W ten sposób wszystkie śpiochy rozpoczną dzień od dawki pozytywnej energii i humoru.

Oto 10 gadżetów, które można postawić w łazience!

1. Cieknący nos

szczotka1W tym nosie nie ma nic obrzydliwego, a wręcz przeciwnie. Znajduje się tam żel do mycia rąk. Delikatny nacisk sprawi, że mydło wydostaje się z nozdrza. Cudownie nieapetyczna zabawa!

2. Rolka do pasty do zębów

szczotka2Każdy kto zawsze był zdenerwowany z powodu konieczności wyciskania pasty do zębów teraz odetchnie z ulgą. Dzięki takiej rolce i przy minimalnym wysiłku tubka od pasty zawsze jest zwinięta i gotowa do użycia.

3. Stojak na papier

szczotka3Stojaki na papier toaletowy nie wyglądają ładnie. Dzięki naszej owcy, nawet papier w łazience może się podobać.

4. Szczotka

szczotka4Szczotka do WC z klasą? Czemu nie! Jeśli wstydzisz się swojej i chowasz ją głęboko za sedesem, to takie rozwiązanie jest idealne! Kto mógłby się spodziewać, że nawet taka rzecz możesz być gustowna!

5. Pianino w łazience

szczotka5Jest to idealny gadżet dla osób, którym nigdzie się nie spieszy 🙂 Jeśli wizyta w toalecie trwa dość długo, to ten dywanik będzie idealny. Wszystko dzięki zainstalowanej elektrycznej klawiaturze, na którą można zagrać. Może w niektórych domach kilka osób odkryje swój talent!

6. Prysznic ala Lord Vader

szczotka6Każdy fan gwiezdnych wojen musi mieć taką słuchawkę prysznicową.

7. Gwiazdy w łazience

szczotka7Dzięki tej lampce możemy poczuć się jak by z naszej łazienki był widok na gwiaździste niebo.

8. Człowiek w potrzebie

szczotka8Taki korek do umywalki lub wanny może zdziwić, jednym się spodoba, a innym nie. Musimy jednak pamiętać, aby nie siadać na niego w wanie 🙂

9. Gumowe butki dla szczoteczek

szczotka9Specjalny prezent dla par. Oby tylko każdy pamiętał kogo jest dana szczoteczka.

10. Mini golf w łazience?

szczotka10Każdy kto zawsze chciał zagrać w golfa ma teraz okazję. Dodatkowo wcale nie musi wychodzić z domu.

Zobacz także – 12 wyjątkowych lekarzy udowadnia, że śmiech jest najlepszym lekarstwem. Są uwielbiani przez swoich pacjentów!


loading...
loading...


Aktualizacja: 15 sierpnia 2018