Patrząc na rękę możesz poznać swoją osobowość!
Średnia 4.3 (85.71%) 14 głosy(ów)

Naukowcy odkryli coś fascynującego na ludzkiej dłoni – A mianowicie ukryte są w niej cechy twojej osobowości. Sekret leży w długości twojego palca serdecznego i długości palca wskazującego, ponieważ długość wskazuje ile testosteronu nabyłeś w ciągu dziewięciu miesięcy spędzonych w łonie matki. Ponieważ testosteron może mieć wpływ na twoją osobowość, możesz rozróżnić pewne cechy danej osoby, patrząc tylko na jego palce.

serdeczny1
cleverly

Istnieją trzy różne typy rąk: A, B i C. W tym artykule możesz dowiedzieć się, jaki typ posiadasz i co to znaczy. Następnie możesz poznać kilka zabawnych faktów, które naukowcy odkryli podczas długich badań.

Typ A: Palec serdeczny jest dłuższy niż palec wskazujący

serdeczny2
cleverly

Ogólnie rzecz biorąc, osoby z dłuższym palcem serdecznym są zazwyczaj bardziej atrakcyjni. Są one jednak również bardziej agresywne i chętniej podejmują ryzyko. Naukowcy odkryli również, że ludzie z dłuższym palcem serdecznym mają tendencję do zarabiania większych pieniędzy niż ich odpowiedniki z krótszymi palcami.

Typ B: Palec serdeczny jest krótszy niż palec wskazujący

serdeczny3
cleverly

Ludzie o krótszym palcu serdecznym mają wysokie mniemanie o sobie, a nawet mogą być narcystyczni. Lubią być sami i niechętnie zgadzają się na towarzystwo innych. Dlatego jeśli chodzi o miłość, są niedostępne, uparte i ciężko im zaimponować. Ponadto ich zmysły są często bardziej wyostrzone niż w przypadku innych typów.

Typ C: Palec serdeczny i palec wskazujący mają tą samą długość

serdeczny4
cleverly

Ludzie o równej długości palca wskazującego i serdecznego są bardzo pokojowo nastawione do innych osób. Są dobrymi mediatorami, a także kochającymi i lojalnymi partnerami. Są często bardziej zrównoważone niż inne, a także skromniejsze i bardziej powściągliwe.

A Twoje palce serdeczny i wskazujący jakiej są długości? Czy Twój charakter pasuje do naszego opisu?
Udostępnij ten artykuł swoim przyjaciołom i dowiedź się czy oni myślą tak samo jak Ty i zapytaj się czy im również się zgadza 🙂

Zobacz także – Kolor oczu może zdradzić jaki masz charakter. Sprawdź, czy odcień tęczówek odzwierciedla również Twoją osobowość!


loading...
loading...


Aktualizacja: 14 sierpnia 2018