SPRAWDŹ, co o Twoim życiu miłosnym mówi pozycja w jakiej śpisz!
Średnia 5 (100%) 1 głosy(ów)

To w jaki sposób ścielisz łóżko oraz jak w nim leżysz może dużo o Tobie powiedzieć. Chcesz wiedzieć więcej o tym z kim dzielisz swoje łóżko i kto nosi spodnie w waszym związku? A może chcesz uniknąć potencjalnych problemów w relacjach? Twoja pozycja gdy śpisz może być doskonałym źródłem informacji.

1. Spanie z dala od siebiepozycja1

Partnerzy śpią po przeciwnych stronach łóżka, najczęściej twarzą do ściany. Co najmniej jeden z nich znajduje się tuż przy brzegu łóżka. Jeśli zdarza się to rzadko, oznacza to po prostu potrzebę spokojnego snu. Z drugiej strony, jeśli jest to pozycja stała, z pewnością jest coś, co nie jest w porządku między wami. Czas na odrobinę szczerości!

2. Na kraba (pozycja mężczyzny)pozycja2

Jest to możliwe w różnych formach, ale zawsze bez kontaktu z ciałem partnera. Ludzie, którzy tak leżą w łóżku, potrzebują przestrzeni i wolności.

3. W objęciachpozycja3

Obaj partnerzy leżą na plecach, a ona przytula się do niego. Najczęściej ma to miejsce tylko podczas zasypiania. To wyraźny dowód męskiej dominacji i kobiecego oddania.

4. Rozmowa do poduszkipozycja4

Obaj partnerzy leżą twarzą w twarz, ale bez rzeczywistego kontaktu z swoimi ciałami. Zdarza się to często na wczesnych etapach związku! Pary te mają wiele do powiedzenia i lubią patrzeć sobie w oczy.

5. Scena z filmupozycja5

Tak właśnie śpią gwiazdy w filmach! On leży na plecach, a ona wtula się w niego jak mruczący kotek. Głowa spoczywa na jego klatce piersiowej, a nogi są splecione. Dotyczy to tylko „fazy miodowego miesiąca” związku, ponieważ spanie w ten sposób jest dość niewygodne i nie jest rozwiązaniem długoterminowym.

6. Węzełpozycja6

Obaj partnerzy leżą naprzeciwko siebie, a ich nogi tworzą węzeł marynarski przez co najmniej 10 minut. Kiedy oboje partnerzy osiągną głęboki sen, węzeł ma tendencję do zanikania. Ta pozycja wskazuje na związek z napięciami erotycznymi.

7. Klasyczna pozycjapozycja7

W tej pozycji kobieta pozwala mężczyźnie owinąć się wokół niej z potrzeby przytulenia się. Z drugiej strony, mężczyzna może pokazać swoje instynkty ochronne oraz utrzymując ciepło i intymność.

8. Zamiana rólpozycja8

Tutaj partner pokazuję swoją bardziej wrażliwą stronę i pozwala na ochronę i opiekę. Partnerka akceptuje odwrócenie ról i bez pytania pokazuje, że jest nowoczesną kobietą.

9. Plecami do siebiepozycja9

Klasyczna pozycja do zasypiania, gdy para lubi kontakt i bliskość, ale także ceni sobie posiadanie własnej przestrzeni. To doskonały kompromis: komfort i intymność jednocześnie!

10. Miłośnicy wolnościpozycja10

Ta pozycja jest podobna do pozycji numer 1, ale w tym przypadku są na tyle blisko, że wciąż znajdują się w zasięgu wzroku. Partnerzy ci potrzebują dużo miejsca, aby zapewnić sobie spokojny sen i najprawdopodobniej będą żyć razem długo i szczęśliwie.

Kiedy następnym razem pójdziesz do łóżka, przyjrzyj się dokładnie swojej pozycji podczas zasypiania – możesz po prostu zauważyć coś, czego się nie spodziewałeś.

Podziel się tym artykułem ze znajomymi i pozwól im również dowiedzieć się, co ich pozycja do spania mówi o ich związkach!

Zobacz także – Patrząc na rękę możesz poznać swoją osobowość!


loading...
loading...


Aktualizacja: 21 sierpnia 2018