Zobacz jak rozwiązać najczęstsze problemy z ubraniami! Będziesz w szoku, że to takie proste!
Oceń ten post

Każdy od czasu do czasu napotyka jakieś problemy z odzieżą, ale to nie znaczy, że od razu takie ubranie spisujemy na straty. Zacinający się zamek, za długie nogawki, dziura na kolanie, to wszystko da się rozwiązać i przedłużyć życie naszych ulubionych ubrań. Chyba nikt nie lubi wyrzucać ubrań, więc warto znać wszystkie możliwe metody, aby temu zapobiec.

1. Wadliwy zamekzamek1

Jeśli Twój zamek nie działa prawidłowo, nie musisz od razu oddawać spodni do krawcowej. Wystarczy wyciąć ząbki z zamka, wpiąć suwak, a miejsce zaszyć. Gotowe!

2. Rozpinający się zamekzamek2

Jeśli zamek sam się otwiera, to możesz temu zapobiec przy pomocy kółka od breloczka. Przyczep kółko do suwaka i zapinając zamek zawieś je na guziku, a następnie zapnij spodnie. Dzięki temu trikowi Twój zamek na pewno już się sam nie otworzy.

3. Za długie nogawkizamek3

Co zrobić, gdy spodnie, które widzisz w sklepie są za długie, a bardzo byś chciała je kupić? Nie musisz z nich rezygnować! To, co musisz zrobić pokazane jest na filmie na końcu artykułu.

4. Odstające jeansyzamek4

Czasami zdarza się, że jeansy nie są idealnie dopasowane. Jednak dzięki prostej sztuczce możesz sama rozwiązać ten problem. Aby to zrobić musisz przeciąć spodnie w pasie w dwóch miejscach i wsunąć w środek gumkę. Następnie zszyć i gotowe. Pamiętaj, że gumka musi być krótsza niż odległość między przecięciami.

5. Wybierz spodnie bez przymierzaniazamek5

Nie pamiętasz, które spodnie są Ci dobre, a które nie? Nie przymierzaj każdej pary! Aby szybko sprawdzić, które spodnie są odpowiednie, włóż rękę w spodnie – tak jak pokazano na zdjęciu. Jeśli Twoja ręka od łokcia do pieści mieści się idealnie, to możesz być pewna, że spodnie będą Ci dobre.

6. Dziurawe jeansyzamek6

Dziura w ulubionych spodniach to prawdziwa katastrofa! Ale nie musi to oznaczać ich końca! Wystarczy dorobić jeszcze kilka podobnych dziur i gotowe!

7. Zbyt ciasne spodniezamek7

Nie ważne dlaczego Twoje spodnie są za małe, czy to od tego, że trochę Ci się przytyło, czy że skurczyły się w praniu – dzięki temu trikowi poradzisz sobie z zbyt ciasnymi spodniami. Aby to zrobić, potrzebna będzie Ci gumka do włosów, którą przełożysz przez dziurkę, a następnie założysz za guzik.

Aby bardziej zobrazować wszystkie wskazówki zachęcamy do obejrzenia filmu poniżej.

Zobacz także – 8 samochodowych trików, które ułatwią życie każdemu kierowcy!


loading...
loading...


Aktualizacja: 20 sierpnia 2018