Rzeczy, które robiłaś źle prze całe życie i o tym nie wiedziałaś!
Oceń ten post

Ten artykuł opowiada o rzeczach, które robimy codziennie. Po przeczytaniu całości stwierdzicie, że przez całe swoje życie robiliście je w niewłaściwy sposób, podczas gdy rozwiązanie mieliście tuż pod nosem. Większość tych sztuczek jest tak banalnie prosta, że większość ludzi nie wiedziała, że istnieją. Przygotuj się na ponowne odkrycie, do czego służą i jak się obchodzić z przedmiotami codziennego użytku.

Kiedy pierwszy raz zobaczyliśmy prawidłowe użytkowanie, byliśmy gdzieś między szokiem a niedowierzaniem. Okazuje się, że najprostsze czynności wykonujemy źle i każdy musi się z tym pogodzić.

1. Obieranie bananówniewłaściwy1

Większość ludzi obrywa banany od górnej części, co jest złe. Najlepszym sposobem obrania banana jest zaczęcie od dołu, dzięki czemu owoc lepie się trzyma, a na koniec można go bez problemu wycisnąć ze skórki. Nasi krewniacy – małpy -odkryły to dużo wcześniej przed nami.

2. Wyjęcie Tic Taca z pojemnikaniewłaściwy2

Wewnątrz pojemnika Tic Taców  znajduje się coś , co pomoże ci wydobyć tylko jedną sztukę zamiast połowy pudełka. Odwróć pudełko, a następnie obróć na bok i delikatnie otwórz. Pokrywa jest specjalnie zaprojektowana do „podania” jednego Tic Tac.

3. Rondelniewłaściwy3

Powinnaś użyć otworu w rączce garnka do trzymania łyżki podczas gotowania. Nasze mamy nigdy nam tego nie powiedziały, że niewłaściwy sposób z niego korzystamy.

4. Czyszczenie blenderaniewłaściwy4

Po zrobieniu pysznego smoothie musisz umyć blender. W zależności od tego, co było w twoim smoothie, może to być trudne i, bez względu na to, jak bardzo się starasz, zapach składników może pozostać przez długi czas. Ale jest bardzo prosty sposób, aby mikser był idealnie czysty. Po zrobieniu smoothie wystarczy wlać do niego odrobinę wody, dodać odrobinę płynu do mycia naczyń, włączyć go i sam się umyje . Wszystko, co musisz teraz zrobić, to po prostu opłukać.

5. Używanie foliiniewłaściwy5

Kiedy potrzebna jest folia aluminiowa, często wychodzi cała rolka. A wszystko przez to, że każdy korzysta z pudełka w niewłaściwy sposób. Po obu stronach są uchwyty, w których należy umieścić rolkę folii. Dzięki temu już nigdy nasza folia nie wyskoczy z pudełka. .

6. Chińskie jedzenie na wynosniewłaściwy6

Chińskie pojemniki na wynos nie są najwygodniejsze do zjedzenia, ponieważ często są głębokie i wąskie. Wierzcie lub nie, te pojemniki mają tajemnicę, dzięki której jedzenie stanie się dla was łatwiejsze. Rozłóż pojemnik i on zmieni się w talerz.

7. Gotowanie spaghettiniewłaściwy7

Odmierzenie właściwej ilości makaronu jest zawsze bardzo trudne, zawsze jest albo za dużo, albo za mało. Wiedzieliście, że mała dziurka na środku łyżki do spaghetti mierzy idealną porcję dla jednej osoby? 🙂

8. Bardziej wydajne korzystanie z kuchenki mikrofalowejniewłaściwy8

Ograniczona przestrzeń wewnątrz kuchenki mikrofalowej zawsze była niewygodna, gdy chcesz zjeść posiłek razem ze znajomym lub partnerem. Byłoby łatwiej i wygodniej, gdybyś mógł przygotować oba posiłki w tym samym czasie. Większość z nas nie zdaje sobie sprawy, że cała górna przestrzeń w kuchence mikrofalowej także nadaje się do odgrzewania. Aby podgrzać dwie miski na raz, po prostu umieść pierwszą na talerzu mikrofalówki, a następnie połóż  obok niej odwrócony kubek i na nim umieść drugą miskę.

9. Doskonała kanapka z grillowanym seremniewłaściwy9

Odwrócenie tostera bokiem i włożenie kromki chleba z kawałkiem sera pomoże ci przygotować szybką, łatwą kanapkę z serem. Należy pamiętać, aby nie kłaść za dużo sera na kanapkę, ponieważ może on spłynąć do środka, a wyczyszczenie go jest prawdziwym koszmarem.

10. Obieranie pomarańczyniewłaściwy10

Obieranie pomarańczy nie musi być trudne i niechlujne. Jeśli odetniesz górną i dolną krawędź, a następnie zrobisz nacięcie z boku, możesz bez problemu ją rozwinąć i odrywać kawałki po kolei.

Czy uważasz, że te triki są przydatne? Ile razy zdarzyło Wam się popełnić te błędy? Napisz o tym w komentarzu. I nie zapomnij podzielić się tym artykułem ze swoimi przyjaciółmi i rodziną, z pewnością wszyscy popełnimy te błędy.

Zobacz także – 10 genialnych pomysłów na prezent do łazienki. SPRAWDŹ oraz 11 faktów o jedzeniu, o których klienci nie powinni wiedzieć!


loading...
loading...


Aktualizacja: 19 kwietnia 2019