ZOBACZ 12 najdroższych torebek świata! Zakochasz się przy ósemce!
Oceń ten post

„Mam wystarczająco dużo torebek, nie potrzebuję nowej”– nie powiedziała nigdy żadna kobieta. Kobiety po prostu nie mogą mieć wystarczającej ilości torebek.
Z myślą o płci pięknej, modne torebki są więc dostępne w szerokim spektrum kolorów, wzorów i marek.

Przedstawiamy 12 najdroższych torebek świata!:

1.Chanel

najdroższe torebki1
designlimitededition.com

Chanel zdecydowanie nie może zabraknąć na liście najdroższych i najlepszych designerskich torebek! Ta marka zawsze towarzyszyła celebrytom na premierach filmowych i wszystkich znaczących wydarzeniach, podczas których można pochwalić się modą.

Coco Chanel wprowadziła swoją markę w 1909 roku i nadal jest zaliczana do 10 najlepszych luksusowych marek na świecie.

2. Fendi

najdroższe torebki2
styleround.com

Jeśli mówimy o włoskich torebkach, to Fendi również nie może zostać pominięty. Ten luksusowy włoski dom mody powstał w 1925 roku i jest najbardziej znany ze swojej kolekcji torebek, które są dostępne w białej jagnięcej skórze, czarnej skórze krokodyla i wielu innych wzorach. Każda kosztuje około 28 000 dolarów (około 105 000 złotych)

3. Hermes

najdroższe torebki3
jetsetera.net

Torebka ”Matte Crocodile” jest najdroższą torebką tej marki, kosztującą 120 000 dolarów (prawie 447 000 złotych)

Ta kultowa torba stała się symbolem bogactwa i statusu, ponieważ jej cena jest ustalona na sześć cyfr. Oprócz tego, że jest wykonana ze skóry krokodyla, torbę zdobi zapięcie z ćwiekami w kształcie diamentu-na białym złocie umieszczono 10 karatów diamentów.

4. Hilde Palladino

najdroższe torebki4
ealuxe.com

Ta torebka wykonana z białej skóry krokodyla ma 39 diamentów bardzo strategicznie umieszczonych na klamrach czysto wykonanych z białego złota! Ten wspaniały projekt został stworzony przez Hilde Palladino. Norweski projektant, który zadebiutował w 2001 roku, znalazł się już w czołówce luksusowych marek toreb.

Torebki te są obecnie notowane na liście najdroższych na świecie i są dostępne we wszystkich sklepach z najwyższej półki, takich jak Bergdorf Goodman i Harvey Nichols.

5. Lana Marks

najdroższe torebki5
kaftipiperia.com

Aligator, krokodyl, struś i jaszczurka-to z ich skór J Marks, dyrektor generalny Lana Marks projektuje swoje torebki. Około 150 stylów w 100 wariantach kolorystycznych jest dostępnych dla większości celebrytów, którzy uwielbiają wyglądać stylowo w torebkach tej marki.

Gwiazdy takie jak Angelina Jolie, Jennifer Anniston, Paris Hilton, Kate Winslet, czy Elizabeth Taylor są lojalnymi klientami marki Lana Marks.

6. Louis Vuitton

najdroższe torebki6
dailymail.co.uk

Ten francuski dom mody był symbolem klasy i elegancji od ponad dwóch stuleci. Wartość marki jednej z najdroższych torebek Louis Vuitton w Indiach i na świecie wynosi blisko 25,9 miliarda dolarów.

7. Marc Jacobs

najdroższe torebki7
topteny.com

Marka ta stała się sławna dzięki ekskluzywnej kreacji -torebce Carolyn Crocodile, która kosztuje 50 000 dolarów (około 186 000 złotych). Wykonana z fioletowej skóry krokodyla jest jednym z najpopularniejszych akcesoriów wprowadzonych do tej pory.

Marc Jacobs założył własną linię akcesoriów modowych i znalazł się wśród najlepszych projektantów mody na świecie. Jego działalność obejmuje ponad 200 sklepów detalicznych w 80 krajach na całym świecie.

8. Mouawad

najdroższe torebki8
fashionluxury.tn

Diamentowa torebka Mouawad 1001 Nights, która składa się z 18-karatowego złota i inkrustowana ponad 4500 diamentami, zajmuje drugie miejsce w naszej edycji. Ta torebka jest tylko jedną z najdroższych i najlepszych designerskich torebek, jakie produkuje ta marka, kosztuje 3,8 miliona dolarów, tym samym zajmując miejsce w Światowej Księdze Rekordów Guinnessa za bycie najcenniejszą torebką na świecie.

9. Prada

najdroższe torebki9
youmeandtrends.com

Prada nie jest nową nazwą, gdy mówimy o drogich i luksusowych markach. Ten włoski dom mody powstał w 1913 roku. Podczas gdy torebki tej marki uważane są za najbardziej elitarny dodatek mody, produkuje również szeroką gamę produktów, w tym odzież, biżuterię, perfumy, obuwie i zegarki.

10. Judith Leiber

najdroższe torebki10
topexpensivelist.com

To kolejna droga marka w świecie torebek. Projektantka pochodzi z Węgier, a swoją firmę założyła w 1963 roku. Wkrótce stała się znana w Europie i stopniowo na całym świecie. Ta marka słynie z tworzenia torebek ozdobionych kryształami i klejnotami.

Poniższa torebka wykonana jest z 42 karatów kombinacji klejnotów w tym diamentów, turmalinu i szafirów. Ten luksus kosztuje aż 90 000 dolarów!

Czy wiedziałaś, że..?

najdroższe torebki11
luxurylaunches.com

Najdroższą torebkę sprzedano za 300 168 dolarów czyli ponad milion sto tysięcy złotych! Wykonana jest z białego, matowego himalajskiego krokodyla z dodatkiem białego złota i diamentów.

11. Yves Saint Laurent

najdroższe torebki12
rebelle.com

Założona w Paryżu w 1961 roku, marka ta wytworzyła sobie miano ponadczasowych produktów, które charakteryzują luksus jak żaden inny.

12. Valentino

najdroższe torebki13
lwcloset.com

Popularna nazwa w branży odzieżowej, Valentino również odcisnęła piętno w branży torebek damskich.

Ich torby są w neutralnych, jak i neonowych kolorach, tak, aby zaspokoić wszystkich klientów. Torba Valentino „My Rockstud Tote” wykonana ze skóry krokodyla podnosi ceny torebek jak nigdy dotąd.

Którą z tych najdroższych torebek świata chciałabyś mieć?

Zobacz także: Torebki na 2018 rok. Trendy w modzie.


loading...
loading...


Aktualizacja: 27 sierpnia 2018