Sprawdź 7 najlepszych miast na zakupy na świecie! Będziesz chciała odwiedzić je wszystkie!
Oceń ten post

Żyjemy tylko raz i powinniśmy żyć w pełni, dlatego pchle targi i zwykłe sklepy mogą poczekać! O czym mówimy? Oczywiście o modzie i zakupach! I to tych z najwyższych półek!

Dziś prezentujemy najbardziej luksusowe i najlepsze sklepy z całego świata. 7 miejsc, gdzie znajdziesz prawdziwą kwintesencję stylu! Jesteśmy pewni, że będziesz chciała odwiedzić je wszystkie!

1. Old Bond Street, Londyn

Old Bond Street

Udaj się do Mayfair (dzielnica handlowa położona w środkowej części Londynu) i odwiedź Old Bond Street. Jedno spojrzenie i będziesz znała prawdziwe znaczenie luksusu! W tej uliczce znajdziesz prawdziwe modowe perły i ubrania od najsławniejszych projektantów z całego świata. Znana zwłaszcza z włoskiej mody, Old Bond Street to miejsce, z którym należy się liczyć, jeśli chodzi o ekskluzywne zakupy.

2. Bloor Street: Toronto, Kanada

miasta
Tutaj znajdziesz ubrania z najwyższej półki od najlepszych wytwórni na całym świecie. Bloor Street w Kanadzie jest domem dla międzynarodowych i modowych marek VVIP. Od Gucciego do Prady, Hermesa i innych, Bloor St. to Twoja Mekka-Medina, by robić zakupy do upadłego!

3. Fifth Ave, Nowy Jork

miasta

Jedno z najbardziej luksusowych miejsc na tej planecie, aby całkowicie zatracić się zakupowym szaleństwie. Jednak lepiej mieć ze sobą wszystkie karty kredytowe i przygotować się na ich maksymalizację, znajdując najdroższe rzeczy, jakie tylko można wymyślić.

4. The Mall Of The Empires, Dubaj

miasta

Porozmawiajmy o luksusowych miejscach na zakupy i jedynym mieście, którego nigdy nie zapomnimy-to Dubaj. Wymień markę, która nie uczyniła z Dubaju swojego domu? Każde najbardziej luksusowe marki żyją właśnie tutaj, a Dubaj oferuje kupującym wszystkie nowości. Mall of Empires w Zjednoczonych Emiratach Arabskich to miejsce, gdzie śmietanka społeczeństwa gromadzi się, by robić zakupy. Centrum handlowe o ogromnych rozmiarach i ponad czterysta ekskluzywnych punktów VVIP jest domem dla marek takich jak Versace, Ferragamo, Ralph Lauren i wielu wielu innych!

5. Champs Elysees, Paryż

miasta

Popełnilibyśmy grzech, jeśli nie wspomnielibyśmy o STOLICY MODY ŚWIATA. Paryż to z pewnością jedno z najlepszych miast handlowych na świecie. Champs Elysees jest miejscem dla najbardziej wytrawnych i wymagających klientów. To dom Louisa Vuittona, Chanela, Diora, Chloe, Courreges i wielu innych!

6. Madryt

miasta

W Madrycie znajdziesz ekskluzywne butiki, które same w sobie są rezydencjami. Zakupy w tym mieście są najlepiej zdefiniowane jako różnorodność w najlepszym wydaniu. Od ubrań, elektroniki do fantazyjnej biżuterii po wszystko. Madryt jest popularny wśród kupujących na całym świecie.

7. Moskwa

miasta

Stolica Rosji to mekka dla entuzjastów mody, ponieważ składa się z wysokiej klasy butików. Z łatwością znajdziesz tam ubrania od najbardziej krzykliwych po najbardziej eleganckie i pociągające. Dzień zakupów w Moskwie to konieczność!

Źródło: fashionlady

Zobacz także – Pedicure w domu-idealny sposób na piękne stopy i paznokcie


loading...
loading...


Aktualizacja: 4 kwietnia 2019