Tatuaże z białej henny podbijają Instagram! Zobacz najciekawsze inspiracje!
Oceń ten post

Henna jest formą sztuki, która stała się dość popularna w modzie. Istnieje wiele pięknych wzorów tatuaży z henny, które mogą inspirować. Jednak dziś nie mówimy o hennie w tradycyjnym wydaniu, a o hennie białej, która wygląda jak delikatna koronka na ciele:
biała henna1

biała henna2

biała henna3
Biała henna, choć w rzeczywistości nie jest henną to chemiczna mieszanka białej farby do ciała oraz mocnego kleju przeznaczonego do skóry. Biała henna nie zabarwia skóry tylko ją maluje, co znaczy że można ją szybko i łatwo zmyć.
Jeśli odkryjesz, że brakuje Ci inspiracji i chcesz czegoś naprawdę innego, zapoznaj się z tymi pięknymi projektami!:
biała henna4

biała henna5

biała henna6

biała henna7

Wiemy, że body art jest dziś bardzo docenianą sztuką, a coraz więcej ludzi chce wyrazić to, co czuje i w co wierzy na swoim własnym ciele. Wiele osób podąża za tatuażami, jeśli chodzi o coś, co na stałe ma zagościć na skórze. Jest to jednak tylko jedna z opcji, ponieważ są też tacy, którzy pragną korzystać ze sztuki ciała jako formy dekoracji, a nie w celu wyrażenia własnego Ja.

W takich przypadkach, tymczasowe tatuaże, takie jak henna, są zbawieniem. Jednak każdy powinien wiedzieć, że henna ma tendencję do barwienia skóry w kolorze, który waha się pomiędzy pomarańczowym, a głębokim czerwonym lub brązowym i jeśli nie lubisz tej palety kolorów lub czujesz, że nie pasuje do Twojej karnacji, to nie jest właściwa droga.
biała henna8

biała henna9

biała henna10

biała henna11
Ale nie martw się, ponieważ dostępna jest teraz biała henna, która tworzy subtelne i klasyczne wzory na skórze. W rzeczywistości, jeśli masz szczęście mieć ciemniejszą karnację, efekt, który stworzy biała henna może być zaskakujący i niesamowity. Nawet na stopach, które czasami są nieco opalone, biała henna jest dobrym pomysłem.
biała henna12

biała henna13

biała henna14
Co więcej, gdy spojrzysz na przedstawione tutaj białe henny, zgodzisz się, że jest to coś, co całkowicie przyciąga uwagę. Większość z nas szuka pomysłów, aby wyglądać wyjątkowo i oryginalnie, a biała henna właśnie to zapewnia. Koronkowe wzory na rękach i nogach to zdecydowanie coś, obok czego nie da się przejść obojętnie.
biała henna15

biała henna16

Jedną z innych zalet, dzięki którym biała henna jest atrakcyjną opcją, jest to, że można ją łatwo usunąć, w przeciwieństwie do zwykłej henny.
biała henna17

biała henna18
Napisz nam, czy spodobał Ci się artykuł i zdjęcia. Chcielibyśmy również wiedzieć, który z projektów znalazł się u Ciebie na zaszczytnym pierwszym miejscu.

Źródło: boredart.com

Zobacz także – Tatuaż 3d – najnowszy trend i ciekawe inspiracje


loading...
loading...


Aktualizacja: 5 września 2018