Detale mody, które odmieniają zwykłą stylizację. Masz je wszystkie?
Średnia 3.3 (66.67%) 6 głosy(ów)

Aby być modną i nowoczesną nie musisz chodzić na pokazy mody i kupować absolutnie wszystkich magazynów o modzie.

Musisz tylko wiedzieć, że oprócz głównych elementów ubioru, istotną rolę grają również detale.

Dobra hebanowa lub prawdziwa biżuteria może zdziałać cuda jeśli chodzi o wygląd i całkowicie przekształcić nudne i zwykłe stylizacje.
Zobacz, które akcesoria mody naprawdę robią różnicę i zdobądź je już dziś!

Chusty, szaliki, apaszki

moda
Pinterest

Rzuć okiem na niektóre z nich i przekonaj się, że Twój szalik bądź apaszka to w rzeczywistości wszystko, czego potrzebujesz, aby wyglądać świetnie każdego dnia! Ten modny dodatek będzie idealnym wyborem do zwykłej kombinacji. Można dzięki temu odświeżyć nudny jednolity kolor ubrania

Biżuteria

moda
Pinterest

Biżuteria jest jedną z najlepszych przyjaciółek mody. Dobrze dobrana nada Twojej stylizacji zupełnie nowy look. Naszyjnik na prostej białej koszuli robi cuda! Dzięki biżuterii możesz zwrócić uwagę na część ciała lub ubranie, które chcesz podkreślić.

Paski

moda
Pinterest

Głównym zadaniem paska jest utrzymywanie spodni na miejscu, ale w świecie mody jego rola jest nieco szersza! Ten modny detal podkreśli Twoją talię, przekształci szerokie sukienki w seksowny wariant, nadając całemu zestawowi określony ton i styl! Istnieje wiele różnych modeli, są one cieńsze i szersze, proste i uderzające. Wybór zależy od Ciebie!

Obuwie

moda
Pinterest

Kombinacja dżinsów i koszuli wygląda inaczej wtedy, kiedy nosisz obcasy, a inaczej, gdy zakładasz buty na płaskim obcasie. Obuwie jest kluczem do każdej stylizacji i to dzięki nim można nadać jej ostateczny krój!

Okulary przeciwsłoneczne

detale
Pinterest

Najszybszą sztuczką, która nadaje ciekawy wygląd jest założenie okularów przeciwsłonecznych. One nie tylko chronią oczy przed słońcem, lecz są też świetnym elementem uzupełniającym Twoją stylizację. Po prostu umieść je na nosie, a natychmiast uzyskasz efekt glamour.

A jakie są Twoje ulubione akcesoria?

Zobacz także – Tatuaże damskie-symbolika i inspiracje


loading...
loading...


Aktualizacja: 19 kwietnia 2019