Makijaż ślubny-ważne wskazówki i piękne inspiracje.
Oceń ten post

Makijaż ślubny

Każda panna młoda chce wyglądać i czuć się najlepiej w dniu ślubu, a idealny makijaż ślubny jest jedną z ważnych kwestii do przemyślenia. Dlatego specjalnie dla przyszłych żon, przygotowaliśmy kilka wskazówek i pięknych inspiracji!

Makijaż próbny na 3-5 tygodni przed ślubem

Wykonaj próbny makijaż co najmniej trzy tygodnie, ale nie więcej niż 5 tygodni przed ślubem. Jeśli planujesz używać sztucznej opalenizny na wielki dzień, przed próbą makijażu wykonaj test, aby Twój wizażysta mógł zobaczyć, jaki kolor nabiera Twoja skóra.

Pij dużo wody przed wielkim dniem

Uwodniona skóra pozwoli na najlepsze zastosowanie makijażu.
Użyj wodoodpornych produktów
Nigdy nie wiadomo, kiedy pannie młodej uroni się łezka bądź kilka łez wzruszenia…

Nawilżaj skórę przed nałożeniem makijażu

Jeśli Twoja skóra jest sucha, wchłonie produkty, a makijaż osadzi się w cienkich liniach i zmarszczkach, co nie będzie wyglądało korzystnie. Zastosuj beztłuszczowy krem nawilżający na całej twarzy i grubszy krem wokół oczu.

Upewnij się, że Twój podkład jest idealnie dopasowany

Podkład powinien być jak najbliżej odcienia skóry lub barwy szyi. Będziesz fotografowana nieprzerwanie tego dnia, a ostatnią rzeczą, której chcesz, jest to, że Twoja twarz i szyja nie pasują do siebie.

Zastanów się nad kolorem

Pamiętaj, że makijaż dla Panny Młodej musi mieć wystarczającą ilość koloru, aby zrekompensować biel sukni. Różnica między codziennymi strojami, a strojem ślubnym jest duża, więc także w makijażu powinna być różnica. Zacznij od upewnienia się, że Twoja skóra wygląda równomiernie i gładko, a następnie dodaj kolor do policzków i ust, aby nadać im blask.

Zakończ sprayem, aby zachować makijaż na swoim miejscu

Jaki makijaż ślubny jest modny w tym roku ?

W nadchodzącym sezonie stawiamy na naturalne piękno. Makijaż powinien być świeży, świetlisty, przylegać do skory i tworzyć z nią całość. Obowiązkowym kosmetykiem w tym dniu jest rozświetlacz. To on dodaje blasku i wyjątkowego wyglądu skórze.

Makijaż ślubny-kilka inspiracji

makijaz slubny makijaz slubny makijaz slubny

makijaz slubny makijaz slubny makijaz slubny makijaz slubny makijaz slubny makijaz slubny

makijaz slubny Makijaż ślubny

Źródło: moncheribridals.com

Zobacz także – Haftowana odzież hitem 2018 roku! Sprawdź najciekawsze inspiracje! oraz Modele okularów słonecznych, które królują w tym sezonie. Zobacz modne inspiracje!


loading...
loading...


Aktualizacja: 18 stycznia 2019