Modele okularów słonecznych, które królują w tym sezonie. Zobacz modne inspiracje!
Średnia 4.5 (90%) 2 głosy(ów)

Sukienki, dżinsy, nowoczesna kurtka na okres przejściowy, spódnice, trampki lub sandały – wszystko gotowe, aby błyszczeć w całej okazałości! Jedyne, co pozostaje to ważny detal mody i to tak, jak się domyślacie – okulary przeciwsłoneczne! Oczywiście, w pierwszej kolejności musimy wybierać te, które najbardziej pasują do kształtu twarzy, ale watro też wiedzieć, co aktualnie jest trendy. Wszystko na ten temat czeka na Ciebie poniżej:

Okrągłe retro oprawki

okulary przeciwsłoneczne
popsugar.com , vogue.co.uk

Na początek – nasz ulubiony model! Okrągła oprawka w stylu retro – idealna dla Pań, które chcą się wyróżnić, a klasyki to za mało. W tym sezonie szczególnie popularne są okulary z dodatkami: dżetami, perełkami, kwiatami i wszystkim, co od razu zwraca uwagę!

Załóżmy, że te okulary wystarczą, abyś została zauważona! Naszą propozycją jest połączenie ich z bardziej modnym stylem.

Oto jeszcze jeden przykład, gdy chodzi o ten typ modelu, dla dodatkowej inspiracji:

okulary przeciwsłoneczne
popsugar.com , vogue.co.uk

Kolorowe szkło

okulary przeciwsłoneczne
vogue.co.uk

Wiosna i lato oznaczają nie tylko ładną pogodę, ale także ekspansję wszystkich kolorów.
Żółte, różowe, zielone, niebieskie – wszystkie odcienie szkieł są do Twojej dyspozycji!

Kocie oko

okulary przeciwsłoneczne
popsugar.com

Jeśli jesteś fanką kocich oczu, w tym sezonie czeka na Ciebie niespodzianka. Zamiast klasycznego, zawsze seksownego i kobiecego wyboru, mamy okulary przeciwsłoneczne w przeprojektowanej formie. Jako przykład wzięliśmy okulary Maison Margiel.

Okulary narciarskie

okulary przeciwsłoneczne
vogue.co.uk

Trend, który mówi, że możesz nosić okulary narciarskie nawet po sezonie zimowym. Choć nie jest to jedna z naszych ulubionych propozycji, model ten może zdecydowanie pasować do sportowego stylu mody.

Przyciemniane szkło

okulary przeciwsłoneczne
popsugar.com

Victoria Beckham i jej okulary przeciwsłoneczne jako inspiracja! Duży model okularów z płaską górną częścią i przyciemnianym szkłem stał się klasykiem.

I jak mówią styliści, pasuje prawie do każdego kształtu twarzy. Jeśli Ci się podoba, zalecamy spróbować.

Ponadgabarytowy model

okulary przeciwsłoneczne
popsugar.com

Ostatnia propozycja. Jeśli kochasz duże modele okularów, mamy dla Ciebie tylko jedną wiadomość – tym lepiej! Trend wielkich oprawek również króluje w tym sezonie!

Znalazłaś już swój ulubiony model okularów przeciwsłonecznych? 🙂

Zobacz także – Makijaż ślubny-ważne wskazówki i piękne inspiracje. oraz Wszystko o warstwie ozonowej i jej niszczeniu. SPRAWDŹ ciekawe fakty!


loading...
loading...


Aktualizacja: 4 kwietnia 2019