Żyjemy tylko raz i powinniśmy żyć w pełni, dlatego pchle targi i zwykłe sklepy mogą poczekać! O czym mówimy? Oczywiście o modzie i zakupach! I to tych z najwyższych półek!

Dziś prezentujemy najbardziej luksusowe i najlepsze sklepy z całego świata. 7 miejsc, gdzie znajdziesz prawdziwą kwintesencję stylu! Jesteśmy pewni, że będziesz chciała odwiedzić je wszystkie!

1. Old Bond Street, Londyn

Udaj się do Mayfair (dzielnica handlowa położona w środkowej części Londynu) i odwiedź Old Bond Street. Jedno spojrzenie i będziesz znała prawdziwe znaczenie luksusu! W tej uliczce znajdziesz prawdziwe modowe perły i ubrania od najsławniejszych projektantów z całego świata. Znana zwłaszcza z włoskiej mody, Old Bond Street to miejsce, z którym należy się liczyć, jeśli chodzi o ekskluzywne zakupy.

2. Bloor Street: Toronto, Kanada


Tutaj znajdziesz ubrania z najwyższej półki od najlepszych wytwórni na całym świecie. Bloor Street w Kanadzie jest domem dla międzynarodowych i modowych marek VVIP. Od Gucciego do Prady, Hermesa i innych, Bloor St. to Twoja Mekka-Medina, by robić zakupy do upadłego!

3. Fifth Ave, Nowy Jork

Jedno z najbardziej luksusowych miejsc na tej planecie, aby całkowicie zatracić się zakupowym szaleństwie. Jednak lepiej mieć ze sobą wszystkie karty kredytowe i przygotować się na ich maksymalizację, znajdując najdroższe rzeczy, jakie tylko można wymyślić.

COFNIJ1 z 2