Tatuaż na kręgosłupie-tutaj znajdziesz najciekawsze inspiracje!
Średnia 3.3 (65%) 4 głosy(ów)

W dzisiejszych czasach nikogo nie zdziwisz, robiąc sobie tatuaż na kręgosłupie. Ale zadziwisz wszystkich, kiedy wykonany jest profesjonalnie i z pomysłem. Ostatnio coraz więcej osób decyduje się na ten rodzaj ozdoby ciała. I choć projekty różnią się kształtem, rozmiarem i formą, te trwałe znaki modowe zawsze przyciągają uwagę.

Zebraliśmy jedne z najpiękniejszych tatuaży na kręgosłupie dla każdego, kto szuka inspiracji.

Moda na motyw

Motyw tatuażu też może być passe. O ile parę lat temu królowały tribale i opaski na przegubach, to dziś popularne są kolorowe  lub cieniowane postaci, miejsca, kwiaty czy zwierzęta. Wszystko zależy od Ciebie i zasobności Twego portfela. Zawsze możesz się zgłosić do tatuażysty, który zaprojektuje coś specjalnie dla Ciebie. Pamiętaj: rozważnie wybierz profesjonalistę, który ma stworzyć na Twojej skórze prawdziwe dzieło sztuki.

Od subtelnych kwiatowych aspektów do abstrakcyjnych i szalonych wzorów- te projekty mogą sprawić, że zechcesz mieć taki sam, nawet jeśli tego nie planowałaś!:

Tatuaż na kręgosłupie zdjęcia

tatuaż

tatuaż

tatuaze

tatuaż

tatuaż

tatuaż

tatuaż

tatuaż

tatuaż

tatuaż

tatuaż

tatuaż

tatuaż

tatuaż

tatuaż

tatuaż

tatuaż

tatuaż

tatuaż

tatuaż

tatuaż

tatuaż

tatuaż

tatuaż

tatuaż

Tatuaż na kręgosłupie

Co sądzicie o naszych propozycjach? Podobały się? Może dzięki naszym fotografiom zainspirowaliśmy Was? odpowiedzi zostawicie w komentarzach!

Źródło: boredpanda.com

Zobacz także – Makijaż wieczorowy-wskazówki i idealne wykonanie


loading...
loading...


Aktualizacja: 26 października 2018