Zazwyczaj jest tak, że wchodzisz do sklepu, robisz zakupy, płacisz i wychodzisz. Ale od czasu do czasu dzieje się coś tak niezwykłego, że się zatrzymujesz i musisz to uwiecznić.

Początkowo klienci supermarketu ASDA w Essex w Wielkiej Brytanii zignorowali nerwowego chłopca, który stał niezgrabnie na środku sklepu. Jednak gdy zaczął śpiewać, zdali sobie sprawę, że pośród nich jest niesamowity, młody utalentowany człowiek!

Calum Courtney ma zaledwie 10 lat i łagodną formę autyzmu.

„Dla Calum oznacza to zatarte społeczne granice, zmagania ze szkołą i trudnościami w nawiązywaniu kontaktów, ale także to, że nie ma obaw, by publicznie zaśpiewać piosenkę”-mówi jego mama Tupney.

Ta postawa „bez strachu” była w pełni widoczna, gdy 10-latek stał przed niezliczoną ilością kupujących i wykonał niesamowitą wersję „Who’s Lovin ‚You” Smokeya Robinsona.

Chłopiec włożył w ten utwór tyle serca i emocji, że trudno jest przejść obok tego obojętnie.

Calum był w sklepie, aby zwrócić uwagę na organizację charytatywną o nazwie Basildon Mind. Przez większość swojego młodego życia występował charytatywnie, a teraz, gdy jego występ w supermarkecie stał się popularny, chce nagrać singiel w nowym roku!

Zobaczcie sami na co stać tego wspaniałego chłopca!:


Źródło: youtube.com