Podczas gdy świat coraz bardziej zagłębia się w indywidualność, są ludzie, którzy starają się wyglądać jak prawdziwe lalki. Wydają ogromne sumy na chirurgię plastyczną, nakładają ekstrawagancki makijaż i starają się zrobić wszystko, aby wyglądać jak prawdziwi Barbie i Ken.

Dziś postanowiliśmy zapoznać Was z 10 lalkowymi ludźmi:

1. Rodrigo Alves

Rodrigo Alves był rozczarowany swoim wyglądem przez całe życie. Wiedział na pewno, jak wydać spadek dziadka: całkowity koszt operacji wyniósł ponad 250 000 $, a operacje sprawiły, że wygląda jak prawdziwa lalka Ken. Obecnie jest częstym gościem na różnych wystawach i jednym z najjaśniejszych przykładów tego, jak pożądanie idealnego wyglądu może wyrządzić krzywdę.

2. Lil Miquela

Przypomina postać z „The Sims” i wywołuje wiele zamieszania na swoim Instagramie. Niektórzy specjaliści od grafiki animowanej twierdzą, że Lil to połączenie rzeczywistych zdjęć i modelu 3D.

3. Amber Guzman


Amber Guzman zamieniła się w prawdziwą lalkę z powodu dystrofii mięśniowej. Dziewczyna mówi, że wizerunek Barbie uratował jej życie. Amber wyobrażała sobie siebie jako zabawkę, zawsze potrzebującą pomocy nawet w ruchu.

4. Duckie Thot

Po pojawieniu się w australijskim Top Model, ciemnoskóra modelka Barbie jest znana na całym świecie. Dzięki niezwykłemu wyglądowi Duckie Thot ma nie tylko setki tysiący fanów, ale także pojawia się na okładkach słynnego na całym świecie ”Vogue” i ”Harper’s Bazaar”.

5. Justin Jedlica

Justin Jedlica mówi, że chce być w 100% z tworzywa sztucznego. Mężczyzna uważa, iż nadal jest daleki od idealnego wyglądu, nawet po 190 operacjach. Teraz planuje nowe zmiany w swoim wyglądzie.

6. Anastasiya Shpagina

Ta dziewczyna jest prawdziwym artystą makijażu. W swoich filmach na YouTube łatwo staje się Sherlockiem, Jackiem Sparrowem, Justinem Bieberem i innymi. Jej wygląd lalki jest również wynikiem umiejętnego make-upu.

7. Nannette Hammond

Nannette Hammond wydała 500 000 $ na wyglądanie jak Barbie. Matka 5 dzieci z USA mówi, że zawsze zbierała lalki i marzyła o przypominaniu jednej z nich. Jej pierwsza operacja miała miejsce w wieku 21 lat. Ta ekscentryczna kobieta ma teraz 43 lata i nie zamierza zaprzestać swoich działań.

8. Dakota Rose

Miniaturowa Dakota Rose twierdzi, że jej wygląd nie jest wynikiem chirurgii plastycznej, ale odpowiedniego makijażu i odzieży. Ta amerykańska dziewczyna ma 22 lata i mieszka w Tokio, ponieważ większość jej fanów pochodzi z Japonii. Nic dziwnego – wszyscy tam kochają anime!

9. Angelica Kenova

Angelica była traktowana i ubierana jak księżniczka już jako dziecko. Mówi: ”Moi rodzice nigdy nie pozwalali mi wyjść na spacer lub komunikować się z chłopcami. Nie mam regularnego doświadczenia z dorosłymi. Nie jestem stworzona do prawdziwego życia. Jestem tylko żywą lalką.” Teraz dziewczyna jest znaną modelką i uważa za komplement, gdy ktoś nazywa ją „Barbie”.

10. Valeria Lukyanova

Ukraińska Barbie twierdzi, że przeszła tylko operację piersi, nic więcej. Jej wygląd przypominający lalkę jest wynikiem właściwej diety i dobrego makijażu. Jakoś nie chce nam się w to wierzyć…