10 pięknych ludzi, którzy przyciągają wzrok na ulicy!
Średnia 4.4 (87.5%) 8 głosy(ów)

Na świecie żyje ponad 7 miliardów ludzi. A każdy z nich jest absolutnie wyjątkowy. Jednak pomimo swojej oryginalności i niepowtarzalności wiele osób naśladuje przyjęte standardy piękna. Piękno jest nie tylko w oku patrzącego, ale często ukrywa się poza ”normą”.
W każdym razie te 10 osób urzeka nas swoim niezwykłym wyglądem!:

Evita Delmundo10 pięknych ludzi1

Evita urodziła się z różnymi znamionami, które pokrywają jej całe ciało i twarz. Jednak usunięcie ich nie wchodzi w rachubę dla młodej kobiety, ponieważ są jej częścią. Evita dwa lata temu brała udział w wyborach Miss w swojej rodzimej Malezji.

Bashir Aziz10 pięknych ludzi2

Bielactwo powoduje zaburzenia pigmentacji, które wywołują typowe plamy na skórze. Bashir, który w szkole był nazywany „Zebrą” i „Krową”, teraz dzięki swojemu unikatowemu wyglądowi pracuje jako model.

Kokie Childers10 pięknych ludzi3

Galaktykę piegów na twarzy zawdzięcza swojemu rudowłosemu ojcu, po którym je odziedziczyła – i nie zamieniłaby ich na nic innego na świecie.

Sophie Morgan10 pięknych ludzi4

Brytyjka jest sparaliżowana od chwili wypadku samochodowego. Ale to nie powstrzymało jej od pracy jako prezenterka stacji BBC i jako modelka dla projektantki Stelli McCartney.

Therese Hansson10 pięknych ludzi5

Therese Hansson miała 14 lat, kiedy zdiagnozowano u niej łysienie plackowate. Po kilku latach straciła wszystkie włosy. Po latach zakładania peruk zdecydowała, iż pokaże się światu taką, jaką jest. Dziś doradza innym osobom z tym problemem: „Nie ukrywaj się! To tylko sprawia, że ​​czujesz się gorzej. Spadnie Ci wielki kamień z serca, jeśli tylko odważysz się być sobą.”

Harnaam Kaur10 pięknych ludzi6

Harnaam Kaur, która z powodu zaburzeń metabolicznych posiada nadmierną ilość włosów jest działaczką przemawiającą jako prelegent na całym świecie. Mówi o ideałach ciała i feminizmie, mówi z dumą: „Ja nie walczą ze sobą, dziś kocham moją brodę!”

Sara Geurts10 pięknych ludzi7

Zespół Ehlersa-Danlosa jest zaburzeniem tkanki łącznej, które czyni skórę niezwykle elastyczną. Skóra chorej osoby jest więc bardzo elastyczna, ale nie może się ponownie skurczyć, a zatem opada w fałdy. Niemniej jednak Sara Geurts czuje się dobrze w swojej skórze – i zachęca innych do tego samego.

Caitlin stickels10 pięknych ludzi8

Rzadki zespół Schmida-Fraccaro jest przyczyną niezwykłych cech młodej kobiety. Odkąd Caitlin została zauważona przez słynnego fotografa Nicka Knighta, jej kariera modelki rozwija się, a kobieta kontynuuje walkę o więcej tolerancji na świecie.

Jillian Mercado10 pięknych ludzi9

Amerykanka cierpi na dystrofię mięśniową, a wynikające z tego postępujące osłabienie mięśni sprawia, że porusza się na wózku inwalidzkim od dwunastego roku życia. Oprócz pracy jako modelka (w tym dla Diesel Jeans) działa jako aktywistka dla osób niepełnosprawnych.

Christina Ammon10 pięknych ludzi10

Christina Ammon chciała usunąć znamię, które znacznie powiększyło jej prawy policzek, ale postanowiła pozostać taka, jaka jest. A jest naprawdę piękna!

Ci ludzie pokazują, jak wiele aspektów piękna może mieć każdy człowiek. I słusznie są dumni ze swojej wyjątkowości!

Zobacz także – Ta suczka zgubiła się dwa lata temu. Zobacz, jak reaguje, kiedy ponownie spotyka swojego właściciela!


loading...
loading...


Aktualizacja: 4 maja 2019