Przemoc wobec dzieci jest czymś, czego nie jesteśmy w stanie zrozumieć. Zawsze rodzi się to samo pytanie: jak złym trzeba być człowiekiem, aby robić krzywdę istotom, które nie potrafią się obronić? Niestety, wiadomości o pobiciach i gwałtach zdarzają się często i nikt nie jest w stanie tego zahamować…

Dziś przybliżymy podobny przypadek okrucieństwa. Tym razem ofiarą stał się 4-letni chłopiec, który został brutalnie zgwałcony przez partnera swojej mamy.

Tragedia rozegrała się w motelu w Pensylwanii, gdzie 20-letni Keith Jordan Lambing przebywał z chłopcem podczas nieobecności jego mamy.

Młody mężczyzna miał zaopiekować się 4-latkiem, a zamiast tego brutalnie go zgwałcił. Kiedy zorientował się, że stan malucha jest bardzo poważny nie zadzwonił na pogotowie. Wykonał za to telefon do swojej mamy, która poradziła mu, aby zawiózł chłopca do domu swojego ojca.

Bentley został odnaleziony przez policję, która otrzymała zgłoszenie o nieprzytomnym dziecku znajdującym się w samochodzie na jednej z ulic w Butler (miasto w stanie Alabama, USA). Auto należało do matki gwałciciela.

Niestety, na pomoc chłopcu było już za późno. 4-latek zmarł w szpitalu z powodu wykrwawienia.

Matka Lambinga została oskarżona o nieudzielenie pomocy umierającemu chłopcu, a także o pomoc w przestępstwie. Jej synowi postawiono zarzut gwałtu ze skutkiem śmiertelnym.

Mama tragicznie zmarłego Bentleya, przebywała w pracy w czasie, kiedy rozgrywał się ten horror. Kobieta ma również 4-miesięcznego synka z człowiekiem, który zabił jej drugie dziecko.

Keith Jordan Lambing miał już problemy z prawem. Oskarżany był o liczne włamania oraz terroryzm, a dzień przed okrutnym gwałtem nie stawił się w sądzie na rozprawie.

Prokuratura prawdopodobnie będzie żądała kary śmierci dla 20-latka.
Gdyby jego matka zareagowała inaczej na telefon od syna, może udałoby się uratować życie chłopca…

Źródło: relayhero.com