20 zdjęć psów przed i po adopcji. Różnica jest diametralna!
Oceń ten post

Każdego roku na całym świecie miliony bezdomnych zwierząt jest łapanych z ulicy, a następnie usypianych.

W samych tylko Stanach Zjednoczonych około 4 milionów psów i kotów poddawanych jest corocznej eutanazji – to Ci, którzy nigdy nie doczekali ciepłego domu i ukochanego Pana.

Kiedy ludzie decydują się na czworonoga, często stają przed wyborem: kupić kosztownego psa rasowego lub zabrać przyjaciela ze schroniska.

My przygotowaliśmy dla Ciebie kilka argumentów przemawiających za zabraniem psa ze schronu, ponieważ jego transformacja w nowym domu jest bezcenna.

Wszyscy nasi bohaterowie już znaleźli swoją rodzinę i zobacz tylko, jak się zmienili!:

1.Teddy to mieszanka australijskiego psa pasterskiego, owczarka australijskiego i golden retrievera. Kobieta zabrała go z sierocińca w swoje 25 urodziny, a Ty możesz zobaczyć, jak zmieniło się jego spojrzenie od tego czasu. Co może być lepszego niż taki prezent?
psy

2. To jest Spock. Różnica między tymi zdjęciami to tylko jeden dzień.
psy
3. Kiedy Edgar przybył do nowego domu, czekał już na niego nowy przyjaciel – również zabrany ze schroniska.
psy
4. Ten pies miał szczęście, ponieważ znalazł kochającą rodzinę. Odtąd na wszystkich zdjęciach Holland nie przestaje się uśmiechać i radośnie pozować.
psy
5. Ze schroniskowej klatki do prawdziwego domu – raj na ziemi dla każdego psa.
psy
6. To niesamowite, jak psy zmieniają się w ciągu 24 godzin pod opieką najbardziej ukochanej osoby. Jackson nie jest wyjątkiem.
psy

7. Wygląda jak ten, który po wszystkich ciężkich próbach w końcu poznał szczęście – prawdziwego człowieka i jest teraz gotowy, by go kochać, nie szczędząc wysiłku.
psy
8. Czy to nie jest najszczęśliwszy pies na świecie?
psy
9. Pies ze smutnym wyrazem twarzy, który doznał zdrady, leżał przez długi czas skazany na samotność. Został zauważony przez dziewczynę i dziś mieszka razem z nią w Polsce, ciesząc się prawdziwą przyjaźnią.
psy

10. Ten pit bull został uratowany przez ludzi, którzy stali się jego nową rodziną.
psy
11. Kolejny szczęśliwiec, który zrozumiał, że ma prawdziwy dom.
psy
12. Ten pies został opuszczony przez byłych właścicieli podczas przeprowadzki. Wykopał sobie dziurę, w której zasnął, zwinięty w kłębek. Teraz Cheks jest szczęśliwym członkiem nowej rodziny, która – jak wie – nigdy go nie porzuci.
psy
13. Szczeniak ten zdecydowanie wygląda na bardziej zadowolonego z domowego dywanu niż z zimnej, betonowej podłogi.
psy

14. W schronisku tak bardzo bała się wszystkich, że nie pozwalała na żaden dotyk. Jej nową opiekunką jest dziewczynka cierpiąca na epilepsję. Wkrótce po adopcji, rodzina uświadomiła sobie, że Piper jest w stanie rozpoznać nadejście napadów i ostrzec ich. Więc Piper została psem służbowym i teraz nie ustępuje na krok swojej małej właścicielce.
psy
15. Już jako szczeniak zaznał co to uderzenie człowieka. Dalej trwała długa walka o jego zdrowie i rehabilitację. Teraz pies mieszka w rodzinie ludzi o wielkim sercu i udowadnia swoim przykładem, że skrzywdzone zwierzęta mogą żyć pełnią życia i dać właścicielom niezmierzoną miłość i radość.
psy
16. Przybył do schroniska z ulicy – zdezorientowany i przestraszony. Wolontariusz natychmiast się w nim zakochał i obiecał: „Jutro Cię stąd zabiorę.’

Prawdopodobnie pies, który widział zdradę więcej niż raz, nie uwierzył mu wtedy. Jednak następnego dnia doświadczył radości w domu, w miękkim, ciepłym łóżku u swojego nowego Pana.
psy
17. Pabla znaleźli na ulicy dobrzy ludzie i zabrali go do swojego domu. Drugie zdjęcie zostało wykonane po tygodniu życia w nowej rodzinie.
psy
18. Casper jest psem z Rumunii, który przeszedł długą drogę, aby dostać się do swojej kochającej rodziny w Wielkiej Brytanii. Jak żartują jego gospodarze, „teraz będzie musiał przyzwyczaić się do życia w Anglii, nauki języka i tak dalej”.
psy
19. Po długich cierpieniach w końcu się uśmiecha – od ucha do ucha.
psy

20. „To Jake, on jest starcem”– nowy właściciel pisze o swoim pupilku. „Zajęło to dużo czasu, ale teraz mogę powiedzieć: w końcu ma życie, na które zasługuje.”
psy
Każdy z nich zasługuje na lepsze życie. Dzieci i starcy, energiczne i niepełnosprawne zwierzęta. Nie bój się zabierać ich z ulicy lub schronisk – to najbardziej kochające i wdzięczne istoty na świecie.

A może już masz takiego zwierzaka? Pokaż jego zdjęcie!

Źródło: list25.com top13.net

Zobacz także – 14 dziwnych produktów dla dzieci, które pozostawiają wiele pytań. Producenci przesadzili z wyobraźnią! oraz 20 latka nazywa swojego partnera ”tatą”. Pije z butelki i zakłada pieluchę!


loading...
loading...


Aktualizacja: 14 lutego 2019