22-latek wchodzi do autobusu i nie wierzy w to, co dzieje się w środku. To była najbardziej wyjątkowa zabawa w jego życiu!
Średnia 4.3 (86.67%) 6 głosy(ów)

Zwykle rano w autobusie czy pociągu spotyka się ludzi, którzy zdecydowanie chcieliby być w innym miejscu, na pewno nie w drodze do pracy czy szkoły.

22-letni Brazylijczyk, Rodolfo Mattos doświadczył ostatnio ogromnego zdziwienia, kiedy pewnego ranka wsiadł do komunikacji miejskiej. Wszystko opublikował na swoim Facebooku:
autobus
”Byłem bardzo zdziwiony, kiedy zobaczyłem mnóstwo balonów. Kto oczekiwałby takiej dekoracji w autobusie? Na początku myślałem, że to czyjeś urodziny; była kawa, soki, ciasta i kanapki.

autobus

Ludzie w autobusie byli w różnych grupach wiekowych i wspaniale się bawili-to naprawdę nietypowy widok w środę rano w komunikacji miejskiej.
autobus
Potem zdałem sobie sprawę, że to nie urodziny, a baby shower! Wtedy autobus nagle zatrzymał się na ruchliwej ulicy, a do środka weszła ciężarna kobieta. Na jej widok ludzie zaczęli krzyczeć z radości. To było niesamowite!
autobus
Przyszła mama ma 23 lata i od dawna sprzedaje gorącą kawę na ulicy. Zna wszystkich pasażerów, ponieważ tak właśnie jest, kiedy wszyscy jeżdżą codziennie tym samym autobusem rano i po południu.
autobus
W końcu jeden z pasażerów zauważył, że młoda kobieta jest w ciąży i postanowił zorganizować imprezę niespodziankę razem z innymi.
autobus

Jeśli się chce, zawsze znajdzie się powód do świętowania, a Brazylijczycy udowodnili, że potrafią się zjednoczyć. Wszyscy musimy zwracać większą uwagę na naszych bliźnich i dbać o siebie nawzajem.”

autobus
To był naprawdę wzruszający gest pasażerów. My również dołączamy do gratulacji!

Źródło: facebook.com

Zobacz także – Umierający szympans widzi swojego przyjaciela ostatni raz. Zobacz, co robi przy pożegnaniu! oraz Pokazał żonę w trumnie i zmarłe dziecko. Zabił ich pijany kierowca…


loading...
loading...


Aktualizacja: 7 maja 2019