Transseksualista urodził zdrowe dziecko! Ludzie wyzywali go na ulicy!
Średnia 3.7 (74.29%) 7 głosy(ów)

Bez względu na to, gdzie i w jakiej rodzinie rodzi się dziecko, tak długo, jak jest kochane i szanowane, jest także szczęśliwe.
Kiedy 28-letni Wyley Simpson z Teksasu (USA) odkrył, że jest w ciąży, sam nie mógł w to uwierzyć. Wyley jest transseksualistą, co oznacza niezgodność między psychicznym odczuciem płci, a biologiczną budową ciała. W tym przypadku Amerykanin urodził się jako kobieta, ale psychicznie czuje się mężczyzną. Podobnie jak większość ludzi trans, jako młody człowiek miał problemy z pewnością siebie i z tym, aby wytłumaczyć ludziom, że czuje się jak mężczyzna i chce być postrzegany i traktowany jak mężczyzna.Wyley1

Wiele osób, ale nie wszystkie, przechodzi terapię hormonalną, aby dostosować wygląd swojego ciała do zmysłów. To także pomaga im w codziennym życiu, ponieważ osoby te są bardziej akceptowane i szanowane przez innych. Wyley był leczony hormonami przez kilka lat w konsekwencji czego nie występowała u niego menstruacja, dlatego nigdy nie myślał, że może zajść w ciążę.

Wyley2

Ale wynik testu był jasny: Wyley i jego narzeczony Stephen oczekiwali dziecka. Była to dla nich szokująca, ale bardzo pozytywna wiadomość. Wyley od pierwszej chwili nie mógł się doczekać, aby zostać ojcem, ale miał też wielkie obawy o to, jak będzie przebiegała ciąża i jak ludzie będą go traktować jako mężczyznę w ciąży.

Mimo wszelkich zmartwień był jednak bardzo szczęśliwy, nawet jeśli zupełnie obcy ludzie drwili z niego, szydzili, a nawet grozili.

Kiedy jego mały syn Rowan przyszedł na świat poprzez cesarskie cięcie we wrześniu 2018 r., to wszystko nie było już ważne.Wyley3

Wyley i Stephen nagle stali się jednymi z wielu świeżo upieczonych rodziców – wyczerpani, ale uradowani.Wyley4

Po narodzinach wszystko wróciło ”do normy”. Wyley, który musiał przerwać terapię hormonalną w czasie ciąży, mógł z powrotem zacząć przyjmować leki. Wkrótce poczuł się znowu komfortowo we własnej skórze.

”Teraz ja i Stephan rozkoszujemy się ojcostwem i nie możemy się doczekać, aby kontynuować naszą podróż jako rodzina.” – mówi Wyley.

Ale pomimo tego, że bardzo cieszy się, że jest ojcem, twierdzi również, że nie będzie miał już więcej dzieci.

Wyley5

Powiedział: ”To było wspaniałe uczucie móc nosić Rowana w sobie, czuć, jak kopie, ale w przyszłości chcę w pełni stać się mężczyzną, więc prawdopodobieństwo poczęcia innego dziecka w sposób naturalny jest mało prawdopodobne.

Dobrze, że Wyley mógł liczyć na wsparcie kochającego partnera Stephena. Przecież dziecko nie potrzebuje niczego więcej poza kochającym środowiskiem.

Zobacz także – Uchwycili na zdjęciach niewiarygodną reakcję lwicy na widok małego pawiana. To dowód, że w przyrodzie wszystko jest możliwe!


loading...
loading...


Aktualizacja: 18 marca 2019