33 letni Polak dobrowolnie usunął sobie genitalia! PRZEKONAJ SIĘ, dlaczego.
Średnia 4 (80%) 6 głosy(ów)

Większość osób, które chcą zmienić wygląd, wybiera się do fryzjera lub zmienia swoją garderobę. Jednak 33-letni Adam Curlykale ma bardziej radykalne podejście.
Ponad 90 procent jego ciała jest wytatuowane – nawet gałki oczne! Ale jak wspomniał, jego transformacja nie jest jeszcze zakończona.
Adam1

Kilka lat temu Polak nie wyróżniałby się z tłumu. Niestety, w wieku 20 lat zdiagnozowano u niego raka. Wtedy popadł w depresję, nie akceptował swojego wyglądu i próbował nawet popełnić samobójstwo. W jednym z wywiadów powiedział się, że dzięki tatuowaniu odkrył siebie na nowo. Aż w końcu dziś jego ciało składa się prawie tylko z tatuaży.

Adam2
„Zawsze wiedziałem, że jestem inny niż reszta społeczeństwa” – wyjaśnia Adam.
„Na przykład, mój ulubiony kolor to zawsze był szary, we wszystkich odcieniach, więc mój obecny kolor skóry jest również grafitowo-szary”.
Adam3

Jednak 33-latek niedawno zrobił coś, co może szokować znacznie bardziej niż całe ciało pokryte tatuażami. Mężczyzna dobrowolnie poddał się operacji usunięcia jąder oraz penisa. Aby dokonać kontrowersyjnej modyfikacji ciała, Adam musiał polecieć do Meksyku. Dlaczego zdecydował się na tak drastyczny krok?

Adam4
”Nie każdy jest przypisany do określonej płci. Są osoby binarne i niebinarne. Ja zaliczam się do tych drugich. U mnie kwestia płci i seksualność to kwestia sporna i niezrozumiała. To nie są klarowne przesłanki, że skoro urodziłem się w ciele mężczyzny, to nim jestem. Nawet mimo tego, że wskazuje na to moja fizyczność. Należę do osób zwanych „Nullo”. Jestem osobą bezpłciową, ale nie aseksualną. Nie oznacza to, że nie mam popędu płciowego. Wręcz przeciwnie. Nullo jest przypisane również do sutków i do pępka – je również mam usunięte. Osoby z tego kręgu nie chcą organów, które byłyby częścią przypisaną do określonej płci czy rasy. I ja jestem jedną z takich osób.”– tłumaczy.

Adam5
„Projektuję swoje tatuaże, ponieważ to moje ciało. Mam bardzo precyzyjną wizję dla siebie i zrobię to krok po kroku. Życie jest tak krótkie, że przestałem pytać, co wydarzy się jutro.”-dodaje.
Adam6

Model, bloger, tatuażysta i psycholog z Poznania wyznał, że ma w planach jeszcze kilka zmian. Po pierwsze chce wytatuować sobie wewnętrzną część dłoni i stóp, pachy, pupę i miejsce po narządach płciowych. Ponadto na dwóch górnych zębach pragnie posiadać kły. W przyszłości chce także usunąć kilka żeber. Adam zdradził również, że zamierza zmienić imię i nazwisko na Gabriell Archianioł.

Zobacz także – Wydała 300 000 zł na operacje zmiany płci. Rezultat jest KOSZMARNY!


loading...
loading...


Aktualizacja: 10 kwietnia 2019