33-letni influencer umiera na Covid 19 po tym, jak mówił, że wirus nie istnieje.
Średnia 4 (80%) 1 głosy(ów)

Dmitriy Stuzhuk, 33-letni influencer, który był przekonany, że koronawirus nie istnieje, zmarł po zarażeniu się nim podczas podróży do Turcji.

Kilka dni temu na swoim koncie na Instagramie udostępnił zdjęcie, na którym widać go z maską tlenową na twarzy.2

„Byłem jednym z tych, którzy myśleli, że Covid-19 nie istnieje… dopóki nie zachorowałem. To bardzo ciężka choroba.” – napisał.

 

 

Mężczyna mówi, że będąc w Turcji obudził się w środku nocy z opuchniętą szyją i trudnościami w oddychaniu, a także z bólem brzucha. Po powrocie na Ukrainę pojechał poddać się testom na koronawirusa i wynik był pozytywny.10

Jego była żona i matka trójki dzieci, 25- letnia Sofia Stuzhuk, przekazała wiadomość swoim fanom:

„Jego stan jest wyjątkowo poważny. Nikt nie może nic na to poradzić. Zrobiłam wszystko, co w mojej mocy, aby ojciec trójki moich dzieci przeżył. Ale teraz nic ode mnie nie zależy” – zwierzyła się, zanim kilka godzin później ogłosiła śmierć byłego męża.1

Para miała troje dzieci: Davida, Lolę i Olivię. Najmłodszy ma zaledwie dziewięć miesięcy. Małżeństwo rozpadło się sześć miesięcy temu, ale kobieta powiedziała ostatnio, że ​​ich relacje znów są dobre.

6

„Są tylko ciepłe wspomnienia, trójka pięknych dzieci i cenne przeżycie. Mój Boże, strasznie jest uświadomić sobie, że nie ma go już tutaj ”- powiedziała Sofia.


loading...
loading...


Aktualizacja: 19 października 2020