Austin Perine z Prichard z Alabamy ma nadzieję, że pewnego dnia zostanie prezydentem Stanów Zjednoczonych. Na razie decyduje się zostać ikoną pomocy humanitarnej.

Te i tak duże aspiracje są szczególnie godne uwagi, biorąc pod uwagę fakt, że Austin ma tylko cztery lata. Ten ambitny młody człowiek osiągnął już bardzo wiele w bardzo młodym wieku. Jest mistrzem sportu młodzieżowego, a teraz, dzięki filmowi udostępnionemu przez jego tatę w mediach społecznościowych, chłopiec jest na dobrej drodze, aby stać się przykładem dla nas wszystkich.

Wszystko zaczęło się, gdy Austin i jego ojciec, Terance Perine, oglądali program o pandach na Animal Planet. 4-latek zapytał taty, dlaczego matka panda porzuciła swoje młode i co się teraz z nim stanie, a Terance odpowiedział: „Cóż, myślę, że przez jakiś czas będzie bezdomny”.

To pytanie wywołało rozmowę o ludziach bezdomnych, a w pewnym momencie Austin poprosił ojca, aby poszedł z nim pomóc potrzebującym. Postanowił przeznaczyć swoją skromną sumę pieniędzy z kieszonkowego na zakup jedzenia i napojów.
Terance zaprowadził Austina do sklepu, żeby kupić zapasy, a potem wyszli na ulice, aby rozdać jedzenie wdzięcznym odbiorcom.

Austin nie zamierzał jednak na tym poprzestać. Kontynuuje swoje działania, aby wyżywić bezdomnych obywateli, dokądkolwiek się udaje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here