61 latka i 24 latka wzięły ślub! Ludzie myślą, że to babcia i wnuczka!
Średnia 4.2 (84.71%) 17 głosy(ów)

24-letnia Julia jest o 37 lat młodsza od swojej żony, 61-letniej Eileen, ale obie mówią, że ich życie seksualne jest niesamowite i że po prostu ignorują krytykę.

Para lesbijek z 37-letnią różnicą wiekową wzięła ślub, mimo iż kobiety często odbierane są jako wnuczka z babcią.ślub1

Julia Zelg-De Freest, 24-letnia YouTuberka i piosenkarka, poznała 61 letnią Eileen Zelg-De Freest na portalu randkowym prawie rok temu.

Obie mówią, że była to miłość od pierwszego wejrzenia i od tamtej pory są nierozłączne.
„Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam Eileen osobiście, byłam nią zachwycona, ponieważ jest najbardziej delikatną i uroczą osobą” – mówi Julia.
Jednak kobiety na co dzień muszą zmagać się z falą krytyki wobec swojego związku.ślub2

„Myślę, że komentarze pełne nienawiści są głównie z powodu różnicy wieku, ale także dlatego, że jesteśmy lesbijkami, a na świecie istnieje wciąż wielu homofobicznych ludzi” – powiedziała 24 latka.

ślub3

Pomimo prawie 40-letniej różnicy wielu, para nauczyła się nie pozwalać, by osąd innych przeszkadzał jej w miłości. Kobiety przyznały, że otrzymały wsparcie od swoich rodzin i przyjaciół, a zdanie pozostałych się nie liczy.

Ich prawdziwa miłość zwyciężyła i zdecydowały się zrobić kolejny duży krok czyli zawrzeć małżeństwo.ślub4

Ceremonia ślubna odbyła się w pięciogwiazdkowym hotelu przy Liverpool Street w Londynie 8 czerwca.

Obie Panie miały na sobie eleganckie białe sukienki, welony oraz różową farbę na włosach.

Przed ceremonią ślubną Julia powiedziała: „Moja mama, moja ciocia i moja najlepsza przyjaciółka pochodzą z Brazylii, mam też ciotkę, która mieszka w Niemczech, a Eileen ma rodzinę i przyjaciół, którzy są Ameryki. Jesteśmy więc bardzo zadowolone, że sporo osób przyjechało na nasz ślub z różnych krajów. Jesteśmy bardzo, bardzo wdzięczne, że są dziś z nami ”

Eileen przyznała, że ​​nigdy nie myślała o ślubie.

Powiedziała: „Uważam, że powodem tego jest fakt, że dorastałam w czasach, gdy dla gejów i lesbijek nigdy nie było to coś, o czym nawet mieli prawo myśleć”.ślub5

Przyjaciółka Julii, Lara Sant ‚Anna, która przyleciała z Brazylii na ślub, powiedziała, że ​​Julia jest dość spontaniczną osobą i dodała: „Nie jest niespodzianką, że tak szybko się żeni. Kochają się nawzajem i to jest najważniejsze.”

Świętując początek nowego życia jako żona i żona, młoda para powiedziała, że ​​różnica wieku nigdy nie była problemem.
„Mamy tyle samo prawa, co inni, aby być szczęśliwymi, wziąć ślub i świętować naszą miłość”ślub6

61 letnia Eileen powiedziała: „Julia i ja mamy niezwykle dobre życie seksualne, nigdy nie byłam z kimś, kto jest tak ekscytujący jak ona”

Julia dodała: „Kiedyś myślałam, że większość starszych kobiet nie jest bardzo aktywna seksualnie lub nie ma zainteresowana życiem seksualnym, ale bardzo się myliłam”.

Cóż pozostaje nam tylko życzyć szczęścia Młodej Parze!


loading...
loading...


Aktualizacja: 19 lipca 2019