7 trików, które powinien poznać każdy, kto odwiedza McDoland. Wiedzieliście o tym?
Średnia 5 (100%) 6 głosy(ów)

Poznajcie kilka skutecznych trików podczas wizyty w McDoland. Dzięki nim zaoszczędzicie czas, pieniądze oraz będziecie mieć pewność, że Wasz posiłek na pewno jest świeży. Zaczynamy więc:

Chcesz dostać świeże frytki? Zamów je bez soli.

Jeśli zamówisz frytki bez soli, pracownicy będą musieli zrobić porcję specjalnie dla Ciebie, a używane narzędzia dokładnie oczyścić z soli.

Filet O-Fish-również na specjalne zamówienie.

Kanapki z rybą są zamawiane tak rzadko, że pracownicy nie przygotowują jej na zapas. Więc jeśli zamówisz taki posiłek, możesz mieć pewność, że zostanie przygotowany specjalnie na Twoje życzenie.

Happy Meal -nie ma nic bardziej skomplikowanego.

Ten zestaw wiąże się z tyloma wariantami, że naprawdę można się pogubić. Jeśli Twoja cierpliwość nie jest na najwyższym poziomie, lepiej odpuść sobie posiłek, który można skompletować aż z 13 produktów. Plus zabawka.

Big Mac za pół ceny? Żaden problem.

Bez problemu możesz dodawać lub usuwać składniki, które znajdują się w Big Macu. Zamów więc McDouble bez keczupu i musztardy, za to z sałatą i sosem Mac Sauce, a otrzymasz kanapkę identyczną, jak Big Mac, ale za mniej niż pół ceny!

Drive-thru zawsze ma pierwszeństwo!

Kierowcy zawsze obsługiwani są jako pierwsi, a ich zamówienia są realizowane w pierwszej kolejności.

Masz ochotę na dodatkowy sos do McNuggetsów? Dostaniesz go za darmo.

W rzeczywistości dodatkowy sos powinien kosztować dodatkową złotówkę, ale jeżeli ładnie o niego poprosisz, nikt nie powinien robić z tego problemu.

Na koniec dnia rozdawane są produkty, które się nie sprzedały.


Restauracja zazwyczaj wie, ile mniej więcej sprzeda się jedzenia danego dnia. Czasami jednak zostaje kilka sztuk kanapek bądź ciastek, a pracownicy mogą zabrać je wtedy do domu. Zdarza się również, że zostają one rozdawane ostatnim klientom lokalu.

Zobacz także – Matka opisuje łamiące serce ostatnie pożegnanie swojej 4 letniej córki. POPŁACZESZ SIĘ!

oraz 20 psów, które na pewno poprawią Ci humor! Numer 13 jest najlepszy!


loading...
loading...


Aktualizacja: 24 stycznia 2019