8-latek znajduje przed restauracją 20 dolarów. Nie uwierzysz, w jaki sposób postanawia je wydać!
Średnia 4.4 (88.57%) 7 głosy(ów)

W lutym, 8-letni Myles Eckert wraz z mamą Tiffany i 10-letnią siostrą Maelee udali się do restauracji Cracker Barrel niedaleko Toledo (Ohio).

Chłopiec miał szczęście, ponieważ zanim weszli do środka, znalazł na parkingu 20 dolarów.

Początkowo chciał przeznaczyć pieniądze na grę video, ale zamiast tego postanowił zapłacić za swój posiłek.

pieniadze

Już kilka minut później ponownie zmienił zdanie odnoście znalezionej gotówki.

Gdy do lokalu wszedł mężczyzna w mundurze żołnierza, Myles napisał na kartce parę słów, owinął nią 20 dolarów i podał ją wojskowemu.

pieniadze

 

”Mój tata był żołnierzem. On jest teraz w niebie. Znalazłem 20 dolarów na parkingu i chcę przekazać je Tobie. Dziękuję za to, co robisz.”-brzmiała krótka wiadomość.

Ojciec Mylesa zginął w akcji w Iraku w 2005 roku, kiedy chłopiec miał zaledwie 5 tygodni.

Porucznik Frank Dailey, który otrzymał dar i notatkę, był tak poruszony tym gestem, że zdecydował, iż skopiuje dopisek i przeznaczy pieniądze na cele charytatywne, co miało być anonimową ofiarą.

Ujmująca wiadomość szybko jednak została rozpowszechniona i udostępniona w sieci.

pieniadze

Internauci prosili o dane Maylesa, ponieważ chcieli oddać mu 20 dolarów, które w tak piękny sposób postanowił wydać. Wkrótce potem opowieść o bezinteresownym geście 8-latka znalazła się w wiadomościach, a chłopca podziwiało tysiące ludzi.

Po naradzie rodzinnej, Tiffany, Myles i Marlee postanowili poprosić ludzi o wpłatę darowizn na Snowball Express, organizację zapewniającą wakacje grupowe dzieciom amerykańskiego personelu wojskowego, którzy zmarli na służbie.

Od tego czasu darowizny niemal nieustannie wpływały na konto Snowball Express, aż w końcu suma ta wynosiła 800 000 dolarów.

pieniadze

 

”Nie mogłam być bardziej dumna z Myles To wspaniałe dla mnie jako rodzica.” – mówi Tiffany.

Myles, teraz już 9-latek, jest bardzo zadowolony, że był w stanie pomóc organizacji, która tak wiele dla niego znaczyła. Zarówno on jak i jego siostra byli już na wakacjach organizowanych przez Snowball Express.

Mama chłopca nadal otrzymuje wiadomości od ludzi, którzy chcą przekazać pieniądze bezpośrednio do nich, ale Tiffany za każdym razem odmawia. Próbuje za to założyć fundację wspierającą różne programy dla weteranów i ich rodzin, a w szczególności weteranów cierpiących na zaburzenia stresu pourazowego.

Myles

Myles to wyjątkowy chłopiec o wielkim sercu i jesteśmy pewni, że jego ojciec jest z niego bardzo dumny!

Źródło: pointsoflight.org

Zobacz także – Kobieta dowiaduje się o nieuleczalnej chorobie swojego psa. Wtedy postanawia, że ostatnie miesiące jego życia będą najpiękniejsze! oraz W tym szpitalu dzieci jadą na operację mini samochodami! WSPANIAŁY POMYSŁ!


loading...
loading...


Aktualizacja: 23 kwietnia 2019