9-latka gra na skrzypcach hit ”Despacito”. Nie przestaniesz tego słuchać!
Średnia 2.7 (54.29%) 7 głosy(ów)

Co robiłeś/aś w wieku 9 lat? Dla większości z nas odpowiedź na to pytanie jest prawdopodobnie taka sama… Jazda na rowerze, przesiadywanie z przyjaciółmi lub opanowywanie mnożenia i dzielenia. Karolina Protsenko nie jest jednak przeciętną 9-latką. Jest niezwykle uzdolnioną skrzypaczką z ogromną popularnością na swoim kanale YouTube oraz na różnych portalach społecznościowych.Protsenko1

Protsenko gra na skrzypcach od szóstego roku życia i ma nadzieję „przynieść odrobinę magii i inspiracji do świata” poprzez swoją muzykę.

Można śmiało powiedzieć, że to robi. Jej filmy na Youtube mają ponad 275 000 odsłon! Nieźle jak na dziewczynkę ze skrzypcami!

Protsenko wydała także swój własny album w lipcu 2018 roku. Nagrała 12 piosenek, w tym „Fix You” Coldplay, „Let It Go” z filmu Disney’s Frozen oraz legendarną „Somewhere Over The Rainbow”.

Protsenko2W dniu 28 lipca 2018 r. na YouTube pojawił się filmik przedstawiający Protsenko grającą cover „Despacito”. Najlepsze jest to, że dziewczynka nie występuje w sali koncertowej lub innym podobnym miejscu, a po prostu na chodniku grając dla ludzi wokół niej. W rzeczywistości, na swojej stronie na Facebooku, Karolina często publikuje nagrania swoich występów na rogach ulic, pomostach i innych skromnych miejscach (zwykle z otaczającym ją tłumem i obserwującym z podziwem). Młoda skrzypaczka przyznaje, że zebrane pieniądze chce przeznaczyć na naukę w jednej z najbardziej prestiżowych szkół muzycznych.

Ta dziewczynka naprawdę wniosła wspaniały styl do muzyki współczesnej. Połączenie klasycznych skrzypiec i piosenek typu „Let Me Love You” czy ”Despacito” sprawia, że dźwięk jest wyjątkowo piękny. Nic dziwnego, że rozkochała w sobie tak ogromną liczbę osób!

Zobacz poniżej 9-latkę grającą cover ”Despacito” i sprawdź, w jaki sposób jest w stanie przekształcić światowy hit w coś osobistego i niepowtarzalnego. Jesteśmy pewni, że zostanie wielkim muzykiem i w przyszłości trzeba będzie słono zapłacić za bilet, aby ją zobaczyć i usłyszeć – co o tym myślisz? Nie zapomnij podzielić się tym wyjątkowym talentem ze swoimi przyjaciółmi!

Zobacz także – Mama nagrywa swoją córkę w samochodzie. Wzruszysz się, kiedy zobaczysz, dlaczego to robi!


loading...
loading...


Aktualizacja: 4 września 2018