Personel szpitala oddaje hołd zmarłej dziewczynce! Niezwykle poruszające nagranie!
Średnia 3.8 (76%) 10 głosy(ów)

Najgorszą myślą dla każdego z rodziców jest to, że przeżyją swoje dzieci.
Alondra Torres Arias miała zaledwie rok i 7 miesięcy, kiedy jej rodzice musieli stawić czoła tej druzgocącej rzeczywistości. Dziewczynka zachorowała na zapalenie płuc, co w ostateczności doprowadziło do śmierci mózgu.Alondra1

Po jej śmierci rodzice postanowili przekazać nerki i wątrobę innym potrzebującym dzieciom.

Lekarze i pielęgniarki, którzy opiekowali się Alondra pożegnali się z nią w przepiękny, poruszający sposób.

Film pokazuje personel szpitalny stojący obok siebie i tworzący ”korytarz”. Wszyscy czekają na przejście Alondry na szpitalnym łóżku. Gdy łóżko się zbliża, pracownicy składają ręce w pozycji modlitwy i opuszczają głowy, by okazać szacunek rodzicom i ich zmarłemu dziecku.Alondra2

Wielu z nich powiedziało „dziękuję”, gdy dziewczynka, utrzymywana przy życiu przez sztuczny respirator, przejeżdżała obok.

Matka Alondry, Jenni, opublikowała kilka słów w mediach społecznościowych żegnając się z córką zmarłą po operacji. Oprócz podziękowania ludziom, którzy udzielili jej wsparcia w trudnych chwilach, napisała: „Rozmawiałam z nią i całowałam ją do ostatniej chwili”.

Jenni pisze także, że była niezwykle poruszona długim korytarzem pełnym lekarzy i pielęgniarek, gdy wychodziła z windy z mężem.

„Wszyscy w milczeniu, wszyscy ze złożonymi rękoma w znaku wdzięczności. Nigdy nie szłam bardziej dumnie i z podniesioną głową. Dotarliśmy do sali operacyjnej i pożegnaliśmy się z moją piękną dziewczynką.”Alondra3

Mama Alondry wyznała, że w najtrudniejszym momencie jej życia pocieszała ją świadomość, że ukochana córka uratowała troje innych dzieci, które potrzebowały narządów do przeszczepu, by przeżyć. Dodała też, że śmierć jej dziecka nie poszła na marne.

Po tym, jak wideo pojawiło się w Internecie, rodzina Alondry otrzymała wsparcie tysięcy osób, którzy dziękowali im za ich niesamowitą darowiznę i odwagę.

„Niech Bóg zawsze błogosławi rodziców tej dziewczynki. Od teraz niebo ma jeszcze jednego anioła”.

„Niech Was Bóg błogosławi, nie mam słów, by wyrazić moje współczucie”.

„Dziękuję Wam za wielki akt miłości! Część Waszej pięknej księżniczki będzie nadal żyła w trzech maluchach i w sercach tysięcy ludzi, którzy nie zapomną. Bóg to wynagrodzi i obficie Wam pobłogosławi!”

Odpoczywaj w spokoju, słodka Alondra. Twoje życie było za krótkie, ale Twoi rodzice – i dzieci, którym pomogłaś – nigdy nie zapomną wpływu, jaki wywarłaś na tak wiele istnień.

Zobacz, jak pracownicy szpitala oddają hołd dziewczynce:

Zobacz także – Umierająca żona poprosiła go o przysługę. Następnego dnia pojawił się w szpitalu z walizką o niecodziennej zawartości…


loading...
loading...


Aktualizacja: 4 lutego 2019