Pomaga seniorom. ZA DARMO odnawia ich mieszkania!
Średnia 5 (100%) 9 głosy(ów)

W dzisiejszym społeczeństwie każdy wydaje się patrzeć tylko na siebie. Ale wciąż jest garstka ludzi, którzy podjęli się pomocy innym.
Anton Savchuk jest jednym z nich. 33-letni Rosjanin wcale nie jest milionerem – ze względu na swoją pracę jako robotnik budowlany nie zarabia zbyt wiele, ale daje wszystko, co ma, aby ułatwić życie innym, biedniejszym ludziom.Anton1

Anton zauważył podczas oglądania programu telewizyjnego, że starsi ludzie w jego ojczyźnie zazwyczaj muszą żyć w katastrofalnych warunkach. W związku z tym mężczyzna chce coś zmienić, a przede wszystkim podnieść świadomość swoich bliźnich na potrzeby seniorów.

„Kiedy oglądałem telewizję, zdałem sobie sprawę, jak biedni są tu starsi ludzie. Ci ludzie żyją w skandalicznych warunkach i to mnie prześladuje. Pomyślałem: jak to możliwe, że ci, którzy służyli ojczyźnie przez całe życie, muszą tak żyć? ” – mówi 33-latek.Anton2 Anton3

W ten sposób Anton dotrał do 95-letniego weterana wojennego Wasilija Fedorowicza, który musi żyć w strasznych warunkach ze swoją żoną Tamarą. Anton postanawia wyremontować mieszkanie pary i zapłacić za koszty remontu z własnej kieszeni!
Tutaj możesz zobaczyć zdjęcia renowacji mieszkania pary Fiodorowiczów.

Anton4 Anton11 Anton10 Anton9 Anton8 Anton7 Anton6 Anton5

„Kiedy zacząłem ten projekt, miałem już odłożone trochę pieniędzy. W pierwszym mieszkaniu zainwestowałem równowartość 1500 dolarów, ale szybko okazało się, że koszty szybko mnie przerosły. Przez jakiś czas desperacko szukałem sponsora dla mojego projektu, ale prawdopodobnie mam za mało zwolenników (na Instagramie). Nie jestem pewien, jak długo będę w stanie to zrobić, ponieważ brakuje mi pieniędzy”- wyjaśnia Anton.

Mieszkanie 71-letniej Valentiny Isaevny, która od dzieciństwa jest uzależniona od swojego wózka inwalidzkiego, doprowadziło do realizacji 33-letniego Samarytanina:Anton12 Anton14 Anton13 Anton15

Po trzecim remoncie Antona dla 80-letniej Tatiany Ilyinichnam budżet 33-latka został prawie wyczerpany. Ale wraz z rosnącym zainteresowaniem mediów pojawiło się przynajmniej kilka darowizn:

Anton16 Anton21 Anton20 Anton19 Anton18 Anton17

„Po trzech pierwszych remontach moje rezerwy były w 99% zużyte. Potem kilka osób podarowało trochę gotówki, lecz niestety to nie wystarczyło. Były nawet darowizny z USA, Kanady i UE, które głęboko mnie poruszyły. ”

33-latek jest głęboko przekonany, że wiele niesprawiedliwości na tym świecie można wyeliminować dzięki odrobinie pracowitości i szczypie własnej inicjatywy. Naprawdę człowiek o wielkim sercu!
Jeśli chcesz wesprzeć go w jego hojnym projekcie, możesz znaleźć link do darowizny na jego Instagramie .

Zobacz także – 20 zdjęć psów przed i po adopcji. Różnica jest diametralna!


loading...
loading...


Aktualizacja: 27 maja 2019