Bez litości maltretował zwierzęta. Sąd wydał sprawiedliwy wyrok!!
Średnia 4.9 (97.31%) 104 głosy(ów)

19-letni Patryk M. usłyszał wyrok czterech lat pozbawienia wolności za okrutne znęcanie się nad zwierzętami oraz rozbój. Młody mężczyzna dla przyjemności maltretował bezbronnego psa oraz dwa koty swojej koleżanki, u której mieszkał. Sprawiedliwości w końcu jednak stało się zadość.

Patryk M. nie znał litości. Najpierw rozciął psu udo, a następnie zszył je sznurowadłem. Czworonóg był również duszony, o czym świadczy wytrzeszcz gałek ocznych. Po wszystkim młody mężczyzna wyrzucił martwe zwierzę na śmietnik. To jednak nie zaspokoiło jego chorych żądz. Ofiarą padły również dwa starsze koty perskie. Jeden z nich już nie żyje, drugi doznał złamania miednicy.

nie znał litości

Oprócz katowania zwierząt 19 latek dokonał także rozboju oraz dopuścił się gróźb karalnych.

Obrońcy oskarżonego twierdzili, że nie ma dowodów na to, iż to on zabił kota, a psa miał zabić nieumyślnie.

”Ja nie jestem psycholem tak, jak niektórzy mówią. Teraz jestem świadom, jak bardzo pobłądziłem w swoim życiu, nie chciałem nikogo skrzywdzić, a jak skrzywdziłem to przepraszam” – mówił w sądzie Patryk M. Słowa te czytał z kartki. nie znał litości

Patryk M. usłyszał również 10-letni zakaz posiadania zwierząt. Musi również wpłacić 3 tysiące złotych na rzecz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Szczecinie.


loading...
loading...


Aktualizacja: 5 grudnia 2019