Bezdomny, który spał pod mostem, staje się milionerem – w wieku 21 lat!
Średnia 4.9 (98.89%) 18 głosy(ów)

Nastolatek, który mieszkał pod mostem, stał się milionerem w wieku 21 lat. Zaledwie cztery lata temu Harry Sanders był bezdomny.

Jednak przezwyciężył wszystkie trudy, jakie przyniosło mu życie i dziś piastuje stanowisko dyrektora generalnego własnego biznesu Studiohawk, którego wartość wynosi 1,5 miliona dolarów.Bezdomny1

Inspirujący przedsiębiorca podzielił się pięcioma najważniejszymi wskazówkami na temat sukcesu – w tym nigdy nie nosić garnituru, ponieważ może wywołać „złe wrażenie”, a także spać tak często, jak to możliwe.

Powiedział: „Myślę, że najważniejsze, co możesz zrobić, to ubierać się tak, by czuć się sobą. Nigdy nie noszę garniturów. Jeśli wybieram się na spotkanie lub mam długi dzień w biurze, noszę to co lubię i co sprawia, że ​czuję się komfortowo. Myślę, że 21 lat i noszenie drogiego, szytego na miarę garnituru jest dla wielu czerwoną flagą i może sprawiać złe wrażenieBezdomny2

Wiele osób uważa również, że aby odnieść sukces, muszą nie spać i pracować całą noc. Ale nie możesz pozbawić się snu ze względu na swój biznes. Zawsze śpię osiem lub więcej godzin każdej nocy, więc mogę być na szczycie mojej gry. Nie możesz prowadzić firmy, jeśli masz głowę we mgle. Przestań sprawdzać pocztę e-mail do 3 nad ranem i odpocznij, aby być najlepszym ”.

Harry spędził nieco ponad rok śpiąc na ulicach, przebywając w różnych schroniskach dla bezdomnych i rozbijając się na kanapach niektórych przyjaciół i rodziny. Mówił, że chociaż był to przerażający i trudny okres jego życia, czas spędzony w bezdomności nauczył go kilku bezcennych lekcji, które, jak twierdzi, pomogły mu zostać milionerem.Bezdomny3

„Pierwsze noce bezdomności były najgorsze. Nie miałem pojęcia, gdzie iść ani co robić. Spędziłem je pod mostem i naprawdę czułem się okropnie, prosząc kogokolwiek o pomoc. Było to również niebezpieczne, ponieważ wśród bezdomnych istnieją terytoria. Nie wiedziałem o tym, więc na początku miałem dużo kłopotów. Jednak zawsze udawało mi się znaleźć coś do jedzenia i często odwiedzałem restauracje tuż przed zamknięciem, by spytać czy zostały jakieś resztki.

Chociaż było wiele negatywnych momentów, myślę, że doświadczenie bycia bezdomnym nauczyło mnie dużej odporności i bardzo dzięki temu dojrzałem. Nie byłbym tą samą osobą, gdyby nie to. Przejście przez takie trudności sprawiło również, że jestem bardziej pewny siebie w sytuacjach stresowych.
Swój sukces zawdzięczam bezdomności. Bez tego nie byłbym tak bardzo zmotywowany do tego, by odnieść sukces.”Bezdomny4

Studiohawk to wyspecjalizowana agencja zajmująca się optymalizacją wyszukiwarek, która pomaga stronom internetowym stać się bardziej widocznymi w Internecie, a tym samym zwiększyć zyski.

Harry po raz pierwszy zainteresował się technologią SEO jako nastolatek i wykorzystał swoje umiejętności, aby uruchomić Studiohawk w wieku zaledwie 16 lat – ale jego sny niestety rozpadły się, gdy zabrakło mu gotówki. Na szczęście przedsiębiorczy młody człowiek nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył.

Chociaż Harry przyznaje, że bycie bezdomnym mogło go całkowicie zniszczyć, nie zamierzał pozwolić, by te okoliczności powstrzymały go przed osiągnięciem swoich celów. Odnosząca sukcesy firma jest obecnie warta 1,5 miliona dolarów, a w zeszłym miesiącu nastąpiło otwarcie kolejnego biura w Londynie.
Teraz Harry z pasją pomaga młodym przedsiębiorcom spełniać ich marzenia i podzielił się pięcioma najważniejszymi wskazówkami na sukces:Bezdomny5

Pięć najlepszych wskazówek Harry’ego na sukces:

1. Ubieraj się tak, by być sobą. Nie musisz nosić garniturów, aby odnieść sukces.
2. Sen nie jest dla słabych. Śpij co najmniej osiem godzin na dobę.
3. Czytaj książki i czasopisma, które Cię inspirują i dotyczą Twojej dziedziny. Zyskasz nowe perspektywy.
4. Zainwestuj w siebie. Uważaj na swoje wydatki, znajdź rzeczy, na których możesz zaoszczędzić, a następnie wykorzystaj tę dodatkową gotówkę, aby pomóc sobie i swojej firmie w rozwoju.
5. Twoim celem nie jest tylko wypłata. Jeśli otwierasz firmę tylko po to, aby zarabiać dobre pieniądze, nigdy nie odniesiesz sukcesu.


loading...
loading...


Aktualizacja: 12 sierpnia 2019