Kierowca zatrzymuje się na drodze i biegnie w kierunku pożaru. Po chwili wychodzi z płomieni trzymając coś w ramionach…
Średnia 4.7 (93.33%) 6 głosy(ów)

Od kilku dni na południu Kalifornii (USA) szaleją pożary lasów. Straż pożarna pracuje dzień i noc, aby powstrzymać ogień, a tysiące mieszkańców Wielkiego Los Angeles uciekło przed niszczącymi wszystko na swojej drodze płomieniami.
pozar

Podczas gdy ludzie zostali ewakuowani

Podczas gdy ludzie zostali ewakuowani na czas, wiele bezbronnych zwierząt straciło życie.

Jednak pewien miłośnik zwierząt ryzykował życiem, by uratować małe, uszate stworzenie-potrzebującego królika, który lada chwila mógł zginąć w płomieniach.
pozar

Naoczni świadkowie z niedowierzaniem patrzyli, jak Caleb Wadman wysiada z samochodu i biegnie w kierunku rozgrywającego się piekła. Mężczyzna, który zatrzymał się na drodze, ubrany był tylko w szorty i bluzę. Niestety, początkowo królik był poza jego zasięgiem, ale w ogromnym niebezpieczeństwie. W tym momencie Caleb wpadł w panikę. Chwycił się za głowę, podskakiwał i niespokojnie kroczył, próbując wymyślić, jak uratować stworzenie z jego płonącego środowiska. Ostatecznie podjął niesamowicie ryzykowną, ale zarazem odważną decyzję i zabrnął w zarośla, by wydobyć królika ze śmiertelnego ognia.

Cała akcja na szczęście zakończyła się wielkim sukcesem, ponieważ mężczyzna wyszedł spośród płomieni z królikiem w ramionach.

„Byłem zdesperowany, ponieważ zwierzę krzyczało” – wspomina Amerykanin.
Po wszystkim bezpiecznie ukrył króliczka w swojej bluzie i zabrał do kliniki w celu leczenia.
pozar
Gryzoń doznał oparzeń uszu i stóp – ale bez dzielnego poświęcenia Caleba nigdy by nie przeżył pożaru lasu. Młody człowiek przekonał się osobiście podczas wizyty, że jego mały skoczek jest na dobrej drodze do wyzdrowienia.
Caleb

Po opublikowaniu nagrania w internecie, jeden z użytkowników Twittera powiedział, że film posłuży do przywrócenia wiary w ludzkość. Inny nazwał Caleba bohaterem.

Caleb naprawdę ma złote serce, które nawet w obliczu wielkiego niebezpieczeństwa pragnęło pomóc bezbronnemu zwierzęciu. Można mieć tylko nadzieję, że wkrótce nastąpi wytchnienie dla wszystkich dwu- i czworonożnych mieszkańców południowej Kalifornii.

Źródło: youtube.com inspiremore.com insideedition.com

Zobacz także – Czworo nastolatków przez parę dni dręczyło psa i zmuszało do jedzenia narkotyków. Zwierzę cudem przeżyło! oraz WIDEO pokazuje kierowcę ciężarówki na kilka sekund przed tym, jak zabije 4 osoby.


loading...
loading...


Aktualizacja: 19 kwietnia 2019