Starszy brat usypia swoją chorą siostrę. Zobacz to niezwykle ujmujące nagranie!
Średnia 5 (100%) 7 głosy(ów)

Nie zawsze łatwo jest być starszym rodzeństwem, zwłaszcza gdy brat lub siostra są nieco inni.

Jednak John od razu wspaniale odnalazł się w roli starszego brata. Od samego początku było jasne, że poważnie traktuje swoje obowiązki i bardzo kocha małą Clarę.
brat
Roczna Clara urodziła się z karłowatością, ale to nie przeszkodziło jej cieszyć się wszystkim, co życie ma do zaoferowania.

Jak jej mama, Danielle Davis, napisała na Instagramie na Światowym Dniu Wiedzy Karłowatej w październiku, ludzie nigdy nie powinni „lekceważyć kogoś, kto jest trochę inny od ciebie”. Wystarczy spojrzeć na jej słodką twarz!

brat
”Clara zrobi wielkie rzeczy w swoim życiu, tak jak ty lub ja, ona po prostu znajdzie na to swój własny sposób”

Pewnego dnia Clara zachorowała na grypę i musiała zostać hospitalizowana. Kiedy jej rodzina czekała na wyniki, dziewczynka nie mogła zasnąć.

Właśnie wtedy Danielle zajrzała do sali, w którym czekał jej syn i córka i była świadkiem najbardziej czułej i ujmującej sceny, jaką widziała. Natychmiast wyjęła telefon i zaczęła filmować.
John
Nagranie ma tylko 10 sekund, ale pokazuje miłość, jaką mały John obdarza swoją chorą siostrę. Siedząc na podłodze i trzymając Clarę w ramionach, delikatnie kołysze ją na boki, podczas gdy ona spokojnie ssie kciuk.

Już teraz wiemy, że John wyrośnie na najlepszego starszego brata!

Źródło: youtube.com instagram.com

Zobacz także – Fotograf robi niesamowite zdjęcia w Afryce! Ta lwica adoptowała małą antylopę!


loading...
loading...


Aktualizacja: 19 kwietnia 2019