Brutalnie pobił żonę, a potem zrobił jej zdjęcia i wysłał do kolegów. Dziś kobieta już nie żyje.
Średnia 3.2 (64%) 10 głosy(ów)

34-letni Maxim Gribanov zaatakował Anastasię w ich domu w mieście Lebedyan w zachodniej Rosji po tym, jak powiedziała, że chce od niego odejść.
opowiastki
Po brutalnym kopaniu i biciu kobiety przez kilka godzin, zrobił jej zdjęcia, by pochwalić się kolegom swoją władzą i kontrolą nad bezbronną Anastasią.
opowiastki

Potworne fotografie pokazują kobietę siedzącą na sofie z obrażeniami pokrywającymi głowę i całe ciało.

28-letnia blondynka, która zadzwoniła na pogotowie, została przewieziona do szpitala z ciężkimi stłuczeniami, krwawieniami wewnętrznymi i złamanymi kośćmi.
opowiastki
Zapadła w śpiączkę i zmarła tragicznie sześć dni później.

Według przyjaciół i rodziny, cierpiąca kobieta próbowała zdobyć się na odwagę, by opuścić Gribanova, jednak cały czas twierdziła, że jest zbyt przestraszona, ponieważ boi się tego, co zrobi.

Przez kilka lat była ofiarą jego nieubłaganej brutalności i przemocy.
opowiastki
Rzeczniczka policji Yulia Kuznetzova powiedziała lokalnym mediom:

„Początkowo mężczyzna został oskarżony o napaść, która spowodowała poważne szkody dla zdrowia kobiety, ale po jej śmierci zarzuty zostały zmienione. Podejrzany częściowo przyznał się do winy. Powiedział, że miał powody.”
opowiastki

Przyjaciel rodziny także zajął głos w sprawie: „Była tak optymistyczna i pełna energii, ale ten mężczyzna zniszczył jej życie. Powinien być traktowany w taki sam sposób, w jaki traktował ją.’

Maxim
Za swój niewyobrażalnie okrutny ”wyczyn” Maxim Gribanov spędzi w więzieniu 15 lat.

Źródło: mirror.co.uk

Zobacz także – Przeżyli razem 70 lat. Umarli w odstępie 14 godzin, ponieważ życie bez siebie nie miało już sensu. oraz Włącza kamerę i chce zjeść żywą ośmiornicę! Nie spodziewa się jednak TEGO!


loading...
loading...


Aktualizacja: 16 maja 2019