Burza zrujnowała im ślub na plaży. Wtedy nieznajoma kobieta zaproponowała coś wyjątkowego!
Oceń ten post

Mówią, że deszcz w dniu ślubu jest dobrą wróżbą, ale kiedy narzeczeni zaplanowali ceremonię na plaży, na wolnym powietrzu, na pewno nie czują „powodzenia”, kiedy nagle zaczyna lać.

W dniu, w którym Dulce Gonzalez miała poślubić swojego ukochanego Ariela Gonzaleza, nie padał tylko deszcz. Plaża w Pascagoula (Mississippi), gdzie zakochani po raz pierwszy się spotkali, była obrzucona ulewami, wiatrem i błyskawicami.slub na plazy1

Minuty mijały

Minuty mijały, a Dulce patrzyła bezradnie, jak jej pięćdziesięcioro gości weselnych siedzi w samochodach, spoglądając na przemoczoną plażę i zastanawiając się, co dalej.slub na plazy2

”Próbowałam powstrzymać łzy” – powiedziała Dulce. „Miałam atak paniki, pytałam moją mamę ”Co mam zrobić?”

Na szczęście dla Dulce i Ariela pewni dobroduszni sąsiedzi również obserwowali tę scenę i nie zamierzali pozwolić, by ślub został zrujnowany przez burzę.
slub na plazy3
Cynthia i Shannon Strunk mieszkają w Pascagoula od 1999 roku i widzieli już wiele ślubów na pobliskiej plaży. Gdy wyjrzeli na zewnątrz i zobaczyli co się dzieje, podjęli szybką decyzję, by ocalić wielki dzień Młodej Pary.

Nie biorąc nawet parasolki, Cynthia wybiegła do samochodu Panny Młodej i zaproponowała, że ceremonia ślubna może odbyć się u niej w domu. Poprosiwszy o dziesięć minut na przygotowanie, kobieta zaprosiła do siebie wszystkich 50 gości.

„Matka Panny Młodej zaczęła płakać w tym momencie, a Dulce powiedziała ”Dziękuję” i miała łzy w oczach.”– wspomina Cynthia.
slub na plazy4
Małżeństwo Strunks ma dużą, wielopokoleniową rodzinę i są przyzwyczajeni do organizacji wielkich zgromadzeń, więc wyjęli swoje składane krzesła i ustawili wszystko tak szybko, jak to możliwe.
slub na plazy5
„Mieli wszystko ustawione tak, jakbyśmy to zaplanowali. To było idealne. Powiedziałam mojemu mężowi, że są naszymi aniołami, których Bóg nam zesłał.”-przyznaje Dulce.
slub na plazy6
Dulce i Ariel zawarli związek małżeński w salonie swoich wybawców, otoczeni przez przyjaciół i rodzinę. Potem ojciec Panny Młodej podziękował Hiszpanom za ich dobroć i nadzwyczajną gościnność.
slub na plazy7
„Byliśmy po prostu szczęśliwi, że to robimy – i dla nas to nie było nic wielkiego” – przyznała Cynthia.

Po ceremonii wdzięczna para i goście weselni przenieśli się do sali przyjęć, a Cynthia i Shannon zostali w domu wiedząc, że zrobili coś, co uratowało tej dwójce najważniejszy dzień ich życia.
slub na plazy8

Cynthia udostępniła następnie zdjęcia

Cynthia udostępniła następnie zdjęcia na swojej stronie na Facebooku wraz z kilkoma słowami wyjaśnienia.

Jej post stał się bardzo popularny, a ludzie z całego świata komentowali ilość łaski i hojności oddanej przez tę parę, którzy mogli z łatwością zignorować dramat rozgrywający się poza ich domem.
Dulce
Rodziny są teraz dobrymi przyjaciółmi i obiecują pozostać w kontakcie.
„Powiedziałam im, że kiedy doczekają się swojego pierwszego dziecka, w pełni oczekuję, że przywiozą je do domu i powiedzą im, gdzie to wszystko się zaczęło”

– powiedziała Cynthia.

Dobra robota, Cynthia i Shannon! Jesteście ludźmi, których wszyscy chcielibyśmy w naszym życiu, kiedy sprawy nie idą zgodnie z planem.

Proszę udostępnij tę historię, aby zachęcić wszystkich do otwarcia swoich serc (i) do domów dla ludzi w potrzebie.

Źródło: Dulce Gonzalez

Zobacz także – Idealny bukiet ślubny – najważniejsze wskazówki przy wyborze


loading...
loading...


Aktualizacja: 5 września 2018