Był całkowicie zdrowy. Zmarł 16 dni po otrzymaniu szczepionki.
Średnia 3.4 (68.09%) 47 głosy(ów)

Wdowa po lekarzu z Florydy opowiedziała, jak jej „całkowicie zdrowy” mąż zmarł na tajemniczą chorobę krwi zaledwie kilka dni po otrzymaniu szczepionki Pfizer na Covid-19.

Według Heidi Neckelmann, jej 56-letni mąż był aktywny, zdrowy i nie miał żadnych wcześniejszych schorzeń przed otrzymaniem szczepionki 18 grudnia 2020 roku.
Jednak zmarł na udar w niedzielny poranek po nagłym wystąpieniu rzadkiej choroby autoimmunologicznej, która powoduje, że organizm niszczy własne płytki krwi, maleńkie fragmenty, które pomagają w krzepnięciu krwi.5

Nieżyjący już Gregory, nie zareagował natychmiast na zastrzyk, ale trzy dni później, biorąc prysznic, zauważył czerwone plamy na rękach i nogach wskazujące na krwawienie pod skórą. Kiedy zgłosił się do Mount Sinai Medical Center w Miami Beach, szpitalu, w którym pracuje i gdzie otrzymał przełomową szczepionkę, lekarze odkryli, że cierpi na ostry brak płytek krwi.

„Czuł się w 100% dobrze, był zdrowy, energiczny, szczęśliwy. Ale powiedzieli, że nie może wrócić do domu, bo to niesamowicie niebezpieczne, może mieć krwotok mózgu i umrzeć.” – wspomina żona Mówi Heidi.6Po dwóch tygodniach infuzji i eksperymentalnych terapii, które nie spowodowały zwiększenia liczby płytek krwi Gregory’ego, lekarze zdecydowali, że nie mają innego wyboru, jak operować. Jednak mężczyzna zmarł na atak krwotoczny, zanim operacja się odbyła.

58-letnia Heidi uważa, że ​​przełomowa szczepionka firmy Pfizer mogła być przyczyną śmierci jej męża:

„Moim zdaniem jego śmierć była w 100% związana ze szczepieniem. Nie ma innego wytłumaczenia – powiedziała. „Był w bardzo dobrym zdrowiu. Nie palił, od czasu do czasu pił alkohol, ale tylko okazjonalnie. Ćwiczył, mieliśmy kajaki, był rybakiem dalekomorskim.”7

Gdyby śmiertelna choroba Gregory’ego była bezpośrednio powiązana z przełomową szczepionką firmy Pfizer-BioNtech, byłaby to pierwsza znana śmierć z nią związana. Jednak rzecznik ostrzegł: „ Obecnie nie wierzymy, że istnieje bezpośredni związek ze szczepionką.”


loading...
loading...


Aktualizacja: 11 stycznia 2021