Rodzice zwyrodnialcy dosłownie zatłukli roczną córeczkę. Była gwałcona i torturowana!
Średnia 3.8 (76.47%) 17 głosy(ów)

Roczna dziewczynka została przewieziona do szpitala w krytycznym stanie po tym jak została wielokrotnie zgwałcona i torturowana przez własnych rodziców. Mimo starań lekarzy dziewczynki nie udało się uratować.

Do całego zdarzenia doszło w pokoju hotelowym w Nancy we Francji. Jak podają francuskie media, dziewczynkę zabrano z jednego z pokoi hotelowych, które służyły jako mieszkania socjalne dla najuboższych rodzin.Roczna dziewczynka1

Za zamkniętymi drzwiami dziewczynka przeżyła prawdziwy horror i niewyobrażalne cierpienie. Z wstępnych ustaleń wynika, że roczna dziewczynka została wielokrotnie zgwałcona, a na jej ciele znaleziono liczne siniaki oraz ślady po przypalaniu papierosami.

Dziewczynka zmarła w wyniku bardzo złego traktowania przez rodziców. Wyniki sekcji zwłok określą dokładnie okoliczności śmierci niemowlęcia.Roczna dziewczynka2

Rodzicom zmarłej dziewczynki zostały przedstawione zarzuty gwałtu oraz znęcania ze skutkiem śmiertelnym. Obecnie przebywają oni w areszcie, gdzie czekają na proces.

Prokurator w Nancy powiedział: „Po południu planowane jest postawienie oficjalnych zarzutów wobec rodziców dziewczynki. Zostaną oni oskarżeni o zabójstwo dziecka poniżej 15 roku życia, któremu towarzyszył gwałt, tortury i barbarzyństwo”


loading...
loading...


Aktualizacja: 16 lipca 2019