Dwaj chłopcy byli bici przez 22 godziny! Policjanci płakali, kiedy wychodzili z miejsca przestępstwa.
Średnia 3.8 (75%) 12 głosy(ów)

Policjanci z Ohio zostali wezwani do motelu przez kobietę, która alarmowała o pomoc. Kiedy weszli do brudnego, zadymionego pokoju zobaczyli dwóch chłopców ciasno owiniętych prześcieradłami. Jak się później okazało była to kara za to, iż bez pozwolenia wzięli jedzenie.

Oficerowie opuścili pokój ze łzami w oczach, nie mogąc poradzić sobie ze sceną, która była zupełnie inna od tych, z którymi mieli dotychczas do czynienia.
opowiastki
W toku śledztwa wyszło na jaw, iż 26-letnia Theresa Hawkins-Stephen wraz ze swoją 29-letnią partnerką Rachael Bostian i jej 56-letnią matką biły chłopów przez 22 godziny, aż do momentu, kiedy jeden z nich przestał reagować na cokolwiek. Wtedy ich matka zadzwoniła po pomoc twierdząc, iż jej syn uciekł z domu, a kiedy wrócił, w konsekwencji swojego zachowania otrzymał karę cielesną. Jej słowa były jednak bardzo dalekie od prawdy.
opowiastki

opowiastki
Po przerażającym odkryciu funkcjonariuszy, dzieci natychmiast zostały przewiezione do szpitala-pięciolatek z obrażeniami zagrażającymi życiu, a sześciolatek z poważnymi uszkodzeniami ciała. Niestety, po dwóch dniach młodszy z nich zmarł, ponieważ lekarze nie byli w stanie uratować go po tak ciężkim pobiciu.
opowiastki

opowiastki
Wszystkie trzy sprawczynie zostały aresztowane i oskarżone o morderstwo oraz spowodowanie zagrożenia życia drugiego dziecka.
opowiastki

opowiastki

Zanim policjanci dotarli do motelu, gdzie rozgrywało się prawdziwe piekło. Chłopców zawiodło wielu ludzi, w tym personel, który albo nie był świadomy tego, co się dzieje, albo nie robił nic w sprawie obaw. W życiu tych dzieci nie było ani jednej osoby, która by je chroniła, dopóki nie było za późno.
Theresa
Być może sprawiedliwości stałoby się zadość, gdyby trzy kobiety odpowiedzialne za niewyobrażalne cierpienia chłopców zostały owinięte prześcieradłami w celi więziennej i poddane takiemu samemu traktowaniu przez wiele godzin. To ich kolej, aby być ofiarami.

Źródło: wdtn.com

Zobacz także – Po śmierci ukochanych psów, mężczyzna otrzymuje wyjątkowy prezent urodzinowy. Koniecznie zobacz jego emocjonalną reakcję!

oraz Sfilmował, jak całuje się z własną siostrą. Internauci są zbulwersowani!


loading...
loading...


Aktualizacja: 10 kwietnia 2019