SZOK! 19-latka chce poślubić swoją lalkę Zombie!
Średnia 4.3 (86.67%) 9 głosy(ów)

Wszyscy widzieliśmy w naszym życiu dziwne pary, które wyróżniają się z tłumu. Ale prawie żadna para kochanków nie może konkurować z 19-letnią Felicity Kadlec i jej osobliwym „partnerem”. Amerykanka zakochała się w lalce zombie o imieniu „Kelly”.Felicity1

Historia miłości rozpoczęła się, gdy Felicity miała trzynaście lat. Zobaczyła lalkę w internecie i wkrótce potem ją dostała. Pierwsze trzy lata wydawały się normalne, ale potem dziewczyna zauważyła, że coś się zmieniło:

„Kiedy skończyłam szesnaście lat, moje uczucia do Kelly zaczęły się rozwijać. Przez długi czas starałam się je tłumić, jednak w końcu przekonałam się, że jest to niemożliwe”– mówi Felicity.

„W tym roku pogodziłam się z moimi uczuciami. Wiem, że moja miłość do niej nigdy się nie zmieni.”-dodaje.

Felicity2

W przeszłości dziewczyna miała zwykłych przyjaciół i nigdy nie była w nikim tak zakochana, jak w Kelly. Dzięki lalce zombie, Felicity unosi się nad ziemią i to właśnie chce pokazać całemu światu:

„Jestem tak bardzo przekonana o mojej miłości do Kelly, że wytatuowałam jej imię na ramieniu. Mamy zwyczajną, intymną relację, która rozwija się normalnie. Komunikujemy się ze sobą – głaszczę ją i czuję się z nią bezpieczna. Czuję się z nią głęboko związana.” – wyjaśnia 19-latka.Felicity3

Młoda Amerykanka ogłosiła nawet swój ślub. We wrześniu tego roku nadejdzie jej wielki dzień. Jedna rzecz jednak niszczy szczęście miłości Felicity i Kelly:

„Niestety, wiele osób nie rozumie naszego związku. Niektórzy znajomi twierdzą, że powinnam być z prawdziwą osobą, ale dla mnie Kelly jest prawdziwa. Nawet moja rodzina i przyjaciele mnie krytykują. Jeśli robimy coś razem, Kelly nigdy nie może z nami być. Nigdy nie pokazujemy się publicznie „– skarży się Felicity.Felicity4

Nastolatka nie dba jednak o to, co myślą inni. Wszystko, co ma dla niej znaczenie, to jej miłość do Kelly i szczęście, jakie czerpie z tego ”związku.”

Cóż, czego można w tym momencie życzyć tej dziwnej parze?

Zobacz także – 8-letni chłopiec każdego lata jeździ z rodzicami w Alpy. Na miejscu czekają na niego… świstaki! Zobacz ich wyjątkową relację!


loading...
loading...


Aktualizacja: 21 sierpnia 2018